MedycynaEstetyczna.com.pl


Kosmetologia ESTETI-MED zaprasza

gabinety medycyny estetycznej

Nowe gabinety kosmetyczne oraz medycyny estetycznej powstają jak grzyby po deszczu. A jednak bardzo  trudno znaleźć miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie oraz mamy pewność co do zasadności i jakości proponowanych terapii.

Kosmetologia ESTETI-MED od początku istnienia kieruje się zasadą bezkompromisowości w świadczeniu usług najwyższej jakości.  Tworzą go doświadczeni specjaliści, którzy kochają to, co robią, regularnie podnoszą swoje kwalifikacje oraz czerpią olbrzymią radość z osiąganych efektów zabiegowych.

Nasza praca po raz pierwszy została doceniona w 2012 roku, kiedy nasz gabinet zdobył II miejsce w konkursie Srebrne Lustra. Konkurs ten organizowany był przez magazyn Miasto Kobiet, a jego celem był wybór najlepszego miejsca urodowego w Warszawie.

Następnie zaangażowanie całego zespołu zostało docenione przez magazyn Gala. W organizowanym przez to czasopismo konkursie Gala Beauty Stars Kosmetologia ESTETI-MED został ogłoszony najlepszym miejscem Beauty w Polsce w 2015 roku. Kryterium niezbędnym do wygranej były głosy zadowolonych klientów oraz ocena jury konkursu po wizycie w gabinecie.

Kosmetologia ESTETI-MED  specjalizuje się w depilacji laserowej, zamykaniu naczynek oraz zabiegach kosmetycznych i odmładzających.

W pracy stosujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Na szczególną uwagę zasługują zabiegi depilacji laserowej, które wykonujemy przy pomocy laserów Light Sheer oraz Vectus, uznawanych za najskuteczniejsze na świecie systemy w tym zakresie. O wyjątkowości tego zabiegu decyduje fakt, iż jest to metoda, która pozwala na uzyskanie trwałych efektów na całe życie.

Co nas wyróżnia spośród innych gabinetów?

Po pierwsze PASJA. Kochamy swoją pracę. Przyjemność sprawia nam kontakt z klientami i fakt, że możemy im pomóc w rozwiązaniu problemu, z którym się do nas zwracają. Z kolei widok pozytywnych efektów naszych działań daje nam poczucie, że nasza praca naprawdę ma sens. Po drugie ZAANGAŻOWANIE. Staramy się zaopiekować osobami, które się do nas zgłaszają najlepiej jak to możliwe.  Po trzecie UCZCIWOŚĆ. Szanujemy naszych Klientów i proponujemy im tylko takie usługi, które wierzymy, że mogą pomóc w rozwiązaniu ich problemu. I w końcu PRZYJAZNA ATMOSFERA. W naszym gabinecie każdy może czuć swobodnie i bezpiecznie.Kosmetologia ESTETI-MED

ul. Ogrodowa 7 (200 metrów od Al Jana Pawła II, Centrum) Warszawa

tel: 698 549 219

Kosmetologia ESTETI-MED