MedycynaEstetyczna.com.pl


Moc wodoru dla zachowania pięknej skóry

Chcesz aby Twoja skóra była wiecznie młoda, oczyszczona, promienna i chroniona przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych? Poznaj Hydroimpact – pierwszą na świecie terapię wodorową dla zdrowia skóry.

Nasze otoczenie, zanieczyszczenie środowiska, spaliny, pyły, smog, promieniowanie słoneczne i dym papierosowy przyczyniają się do generowania wolnych rodników. Są to wysoce reaktywne molekuły, które mają działanie destrukcyjne dla naszej skóry. Za ich sprawą, białka (kolagen, elastyna), lipidy błon komórkowych i DNA mogą ulec uszkodzeniu, powodując zaburzenia, których zakres sięga od przedwczesnego starzenia, poprzez mutacje i choroby, a sięgając nawet zmian nowotworowych. Bronią w walce o zdrową piękną skórę jest Hydroimpact.

Odmień życie swojej skóry
Hydroimpact to nowa dziedzina w kosmetologii i medycynie estetycznej. Terapeutyczne działanie czystego wodoru stanowi przełom w nieinwazyjnej odnowie skóry i leczeniu niedoskonałości. Kluczowym fenomenem jest wstrzymywaniu procesów starzenia, poprzez redukowanie wolnych rodników tlenowych. Dzięki temu skóra odzyskuje poprawne funkcjonowanie i pełną sprawność. Efekt? Zatrzymanie procesów starzenia skóry i cofnięcie z twarzy wielu oznak upływającego czasu. W czasie zabiegu wykorzystywane są dwie technologie: strumień przesyconej wodorem wody pod ciśnieniem jest wtłaczany i jednocześnie odprowadzany z zanieczyszczeniami (skóra pozostaje sucha), a elektroporacja z falą radiową średniej częstotliwości otwiera drogę wodoru do komórek i poprawia sprężystość skóry.

Zastosowanie Hydroimpact

Złuszczanie martwego naskórka.
Głowica wodorowa w trakcie zabiegu dozuje
strumień wody przesycony pęcherzykami wodoru, które działają jak super dokładny peeling usuwający martwe komórki naskórka, pozostałości makijażu, kremów czy zanieczyszczenia pyłów z powietrza. Skóra pozostaje idealnie czysta i świeża. Łagodzenie i leczenie stanów zapalnych. Strumień wody przesycony pęcherzykami wodoru, jak żadna inna technologia, jest w stanie dotrzeć i oczyścić pory z niechcianej zawartości. Nawet najmniejsze nierówności zostaną dokładnie wyczyszczone jak nigdy wcześniej. Skóra odzyskuje naturalną strukturę i wygląd.

lUsunięcie drobnych przebarwień i przeciwdziałanie nowym.
Dzięki właściwościom złuszczającym strumienia wody wodorowej można usunąć lub zredukować płytko położone przebarwienia. W obszarze zabiegowym następuje również uregulowanie funkcjonowania komórek skóry. Melanocyty zaprzestają produkowania nadmiernej ilości melaniny (barwnika skóry), czyli bezpośredniej przyczyny powstawania przebarwień i zmian pigmentacyjnych. Skóra odzyskuje równomierny koloryt.

Redukcja produkcji sebum.
W trakcie zabiegu ujścia gruczołów łojowych zostają oczyszczone i odblokowane. Wodór przenika do komórek skóry w obszarach o zaburzonej gospodarce produkcji sebum,
normując tam pracę. Rezultatem jest zdrowsza mniej przetłuszczająca się cera, bez efektu świecenia.

To jednak nie wszystko! Hydroimpact pomoże Ci także poprawić napięcie skóry, wyleczyć trądzik, zrewitalizować skórę i pozbyć się zmarszczek, a nawet zapobiec wypadaniu włosów! A to wszystko bezboleśnie i nieinwazyjnie.

Dystrubucja geve.pl

SkinClinic

ul. Stawki 4b Warszawa


zobacz więcej