MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna

BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna


BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna wyróżnia się indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta, troszczymy się o dobór odpowiednich zabiegów zarówno z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, modelowania sylwetki, laseroterapii oraz kosmetologii.

Działamy w Krakowie nieprzerwanie od 2002 roku. Ciągle się rozwijamy, wychodząc naprzeciw zmianom, jakie zachodzą w medycynie estetycznej. Jako jedyny w Małopolsce certyfikowany gabinet Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging, szczycimy się kadrą lekarską o bardzo wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu.

Podstawowym celem naszego działania  jest kompleksowe rozwiązywanie problemów każdego pacjenta i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, dlatego specjaliści z różnych dziedzin dołączyli do naszego zespołu (psycholog, dermatolog, dietetyk, trener personalny i inni…).

Nasi specjaliści zadbają o piękną cerę, idealną sylwetkę i gładkie ciało a ponadto pozwolą Państwu odprężyć się i zrelaksować.

Polecamy zabiegi antycellulitowe i zabiegi wspomagające odchudzanie, masaże i drenaże limfatyczne wykonywane przy pomocy znakomitego urządzenia Icoone - modelowanie sylwetki oraz nowoczesne technologie, urządzenia likwidujące zlokalizowany tłuszcz ( zabieg Lipo Cryo –zamrażanie komórek tłuszczowych) oraz ujędrniający i poprawiający wygląd skóry Venus Freeze (wykorzystanie wielobiegunowych fal radiowych z impulsem magnetycznym).  Oferujemy również szeroki wybór zabiegów z zakresu ginekologii i urologii estetycznej.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów,  Bona Dea w nowej siedzibie, przy ul. Wodociągowej 47, powiększyła dla Państwa swoją ofertę. Kompleksowość usług na najwyższym poziomie to właśnie Bona Dea.  Zapraszamy  do przestronnie i nowocześnie urządzonych gabinetów, które zapewnią Państwu komfort oraz przyjazną atmosferę. Dzięki uśmiechowi pojawiającemu się na zadowolonych Państwa twarzach, czerpiemy ogromną satysfakcję i energię do dalszych działań.

Serdecznie zapraszamy, gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług Zespół Bona Dea

align=none

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

+48 602 43 95 55
+48 12 431 95 00

bonadea@bonadea.com.pl

ul. Wodociągowa 47, Kraków

www.bonadea-krakow.net.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-14:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie