MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna

BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna


BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna  wyróżnia się  wysoką jakością  usług zarówno z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, modelowania sylwetki, laseroterapii, jak i kosmetologii.
Bona Dea  od 2002 roku systematycznie rozwija się powiększa  ofertę zabiegów odmładzających i korygujących urodę. Chcemy kompleksowo zadbać o  pacjentów, którzy oczekują nowoczesnych  procedur  pozwalających osiągnąć skuteczne efekty zabiegów odmładzających oraz poprawiających jakość życia.  

Bona Dea zaprasza pacjentów do komfortowo urządzonych gabinetów w których  doświadczeni specjaliści korzystając z nowoczesnych urządzeń i innowacyjnych technologii medycznych mogą zagwarantować   najwyższą jakość wykonywanych  zabiegów.  Profesjonalnie zadbają o piękną cerę, idealną sylwetkę i gładkie ciało, a ponadto pozwolą Państwu odprężyć się i zrelaksować.
Bona Dea jako jedyny w Małopolsce certyfikowany gabinet Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging  szczyci się kadrą specjalistów o bardzo wysokich kwalifikacjach, która służy  pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem.

Bona Dea poleca zabiegi antycellulitowe, zabiegi wspomagające odchudzanie oraz masaże i drenaże limfatyczne, które nasi specjaliści wykonują przy pomocy nowoczesnego urządzenia Icoone - Laser, lidera wśród urządzeń skutecznie modelujących sylwetkę i usuwających cellulit. Nieinwazyjna terapia za pomocą urządzenia UTIMS A3 (HIFU) wykorzystującego działanie fal ultradźwiękowych, pozwala bezpiecznie zredukować tkankę tłuszczową oraz poprawić kondycję skóry.   Do zlikwidowania podskórnej tkanki tłuszczowej wykorzystujemy nowoczesne  urządzenie  LipoCryo,   zabieg jest nieinwazyjny i polega na  wymrożeniu komórek tłuszczowych zgromadzonych w wybranych partiach ciała.

Bona Dea   oferuje nowoczesne rozwiązania, które pozwalają  sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Nasi specjaliści   śledzą rozwój nowoczesnych technologii  i nowe trendy na rynku zabiegów odmładzających i korygujących urodę. Ciągle się rozwijamy i powiększamy  swoją ofertę o nieinwazyjne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, urologii, proktologii, flebologii i ortopedii.  Największą satysfakcję daje nam uśmiech zadowolonych pacjentów, on  jest impulsem  do dalszych efektywnych działań.

BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna -  Kraków ul. Wodociągowa 47 serdecznie zaprasza pacjentów na konsultacje i zabiegi
align=none

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

+48 602 43 95 55
+48 12 431 95 00

bonadea@bonadea.com.pl

ul. Wodociągowa 47, Kraków

www.bonadea-krakow.net.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-14:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie