MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń


Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń w Krakowie to ekskluzywna placówka medyczna świadcząca usługi z zakresu implantologii, ortodoncji i medycyny estetycznej.

Centrum dysponuje aż sześcioma w pełni wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi oraz dwiema nowoczesnymi pracowniami RTG na wyposażeniu, których znajduje się między innymi nowoczesny tomograf 3D.

Oferujemy Pacjentom wszelkie możliwe sposoby leczenia stomatologicznego. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody oparte na markowych produktach światowej klasy.

Jednak naszą specjalnością jest stomatologia estetyczna. Mistrz swojego fachu, a zarazem właściciel Centrum, doktor Bartosz Cichoń przeprowadza zabiegi z zakresu protetyki. Dzięki jego dokładności i zegarmistrzowskiej precyzji połączonej z wysokim poczuciem estetyki nasze Centrum każdy pacjent opuszcza z uśmiechem zadowolenia.

Poza leczeniem protetycznym i implantologicznym specjalizujemy się także w leczeniu ortodontycznym. Jako jeden z nielicznych gabinetów stomatologicznych w Krakowie, leczymy wady zgryzu aparatami ortodontycznymi w systemie Damon. Możecie Państwo być pewni, iż zapewniamy Państwu indywidualny plan leczenia dostosowany do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą ofertą oraz wysokim poziomem obsługi Pacjenta.

Centrum

12 421 07 43
12 294 11 00

recepcja@stomatologiacichon.pl

ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela 13, Kraków

www.stomatologiacichon.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie