MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna dr n.med. Paweł J. Zawadzki Katarzyna Tekiel-Zawadzka

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna dr n.med. Paweł J. Zawadzki Katarzyna Tekiel-Zawadzka


Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna działa nieprzerwanie od 2005 roku. Założycielem i kierownikiem jest dr hab. n. med. Paweł J. Zawadzki wybitny specjalista z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z II Kliniką Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul. Lindleya 4, obecnie pełni funkcję Kierownika Kliniki.

Profil działalności Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej Dentis   jest bardzo szeroki, oferujemy  zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, chirurgii rekonstrukcyjnej w obrębie jamy ustnej, periodontologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Nowoczesny sprzęt, wysokiej jakości materiały stomatologiczne i doświadczeni specjaliści  są gwarancją usług na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, żeby skuteczne leczenie stomatologiczne odbywało się w życzliwej, przyjaznej atmosferze. Leczymy w komfortowych warunkach bez stresu i bólu.

W Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej Dentis  świadczymy  nowoczesne usługi stomatologiczne zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Do problemów każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać  potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Osiągamy znakomite efekty estetyczne leczenia stomatologicznego, a piękny uśmiech naszych pacjentów jest dla nas największą nagrodą i reklamą naszych usług.

Marzysz o zdrowych zębach i pięknym uśmiechu, zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego, nie odkładaj wizyty na później, pomożemy Ci spełnić marzenia szybciej niż myślisz!

Zapraszamy!  Umów się już dziś:  rejestracja tel. 22 898 34 66,  607 505 403

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna, dr hab. n.med.Paweł J. Zawadzki - Warszawa, ul. Bukowińska 22A lok.4U

Dentis

22 898-34-66
607-505-403

gabinet@dentis.waw.pl

ul. Bukowińska 22A lok. 4u, Warszawa

www.dentis.medserwis.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

13:00-20:00

09:00-20:00

14:00-20:00

09:00-20:00

09:00-14:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie