MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

SkinClinic

SkinClinic


Skin Clinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA. Doceniają ją gwiazdy i odwiedzają ci, którzy chcą spełnić marzenie o prawdziwej metamorfozie. Zgromadzeni w niej specjaliści sprawiają, że każdy, kto do niej wejdzie po prostu pięknieje. SkinClinic kreuje trendy i wyznacza standardy. Jeśli w najlepszych światowych klinikach pojawi się jakaś nowa przełomowa metoda pielęgnacji o którą wzbogaciła się medycyna estetyczna - zabieg modelowania sylwetki czy anti-aging można być pewnym, że SkinClinic będzie pierwszym miejscem w Polsce, w którym je znajdziecie.

Główną domeną SkinClinic jest medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Klinika imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. Oferuje zabiegi medycyny estetycznej oraz wybrane zabiegi chirurgi estetycznej. Proponuje najskuteczniejsze metody likwidowania tkanki tłuszczowej, laseroterapię, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry oraz odprężające i regenerujące zabiegi SPA.

SkinClinic Medical Day Spa to miejsce, w którym można poddać się także holistycznej pielęgnacji. Zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące doceniają piękne Polki, m.in.: Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Edyta Olszówka, Karolina Malinowska, Magdalena Różczka. To dziś bez wątpienia najlepsze i najmodniejsze medical day spa w Polsce.

SkinClinic korzysta z najbardziej renomowanych marek kosmetycznych oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych. Realizowane tu zabiegi oraz urządzenia posiadają prestiżowe certyfikaty FDA i CE. W SkinClinic pracują znakomici lekarze dla których medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna i chirurgia estetyczna to zawodowe pasje. O klientów troszczą się także kosmetolodzy z wieloletnią praktyką. Personel kliniki dba o najlepszy standard zabiegów, miłą atmosferę, pełną satysfakcję klientów i dyskrecję. SkinClinic zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki fachowości, nowoczesnym instrumentom, wiedzy i bogatemu doświadczeniu. SkinClinic spełnia wszystkie wymagane normy medyczne oraz posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Dysponuje odpowiednio wyposażonymi gabinetami i nowoczesnym atestowanym sprzętem do wykonywania zbiegów w znieczuleniu miejscowym.

Zapraszamy klientów do naszej nowoczesnej siedziby o przyjaznych i luksusowych wnętrzach wnętrzach przy ulicy Stawki 4 B. Oferujemy karty rabatowe VIP dla stałych klientów oraz systemy ratalne na zakup zabiegów. Zapraszamy już dziś.

Warszawa Centrum, ul. Stawki 4B, 22 424 46 46

SkinClinic

22 424 46 46
663 40 10 10

stawki@skinclinic.pl

ul. Stawki 4b, Warszawa

www.skinclinic.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09:00-18.00

nieczynne

Lokalizacja na mapie