MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

AESTHETIC CONCEPT

AESTHETIC CONCEPT


Aesthetic Concept to jedna z najprężniej działających firm w branży medycyny estetycznej, będąca jednocześnie wyłącznym dystrybutorem produktów marki APTOS. Swój schemat działania opiera na propagowaniu wiedzy, organizowaniu wysoko ocenianych szkoleń praktycznych, dbałości o standardy i podnoszeniu kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze.

Firma Aesthetic Concept chcąc usatysfakcjonować swoich Klientów systematycznie rozwija swoją ofertę, wprowadzając wysokiej klasy nowości technologiczne wykorzystuje do tego swoje  ponad 15 letnie doświadczenie w zakresie technik pielęgnacji urody. Uczestniczymy w najbardziej prestiżowych imprezach targowych, kongresach, seminariach i szkoleniach na których promowane są najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne do których dostęp chcielibyśmy zapewnić również naszym Klientom.

Marki Aptos oraz NOON Aesthetics zostały laureatami w prestiżowym konkursie Perły Dermatologii Estetycznej 2020 organizowanego przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

To szczególny zaszczyt i wyróżnienie, ponieważ wyboru zwycięzców dokonali lekarze z całej Polski.

Nagrody Perły Dermatologii Estetycznej 2020 otrzymaliśmy w następujących kategoriach:

NICI - Aptos Excellence Method HA
NAJLEPSZY PEELING - Peelingi NOON Aesthetics
NOWOŚĆ ROKU 2020! - Dermokosmetyki NOON Aesthetics

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy z Aesthetic Concept  lekarzy dermatalogów, medycyny estetycznej, a także chirurgów plastyków.

aesthetic
Aesthetic

22 415 67 92
668 040 694

biuro@aestheticconcept.pl

ul. Hanki Czaki 2/69, Warszawa

www.aestheticconcept.com.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

9-18

9-18

9-18

9-18

9-18

nieczynne

-

Lokalizacja na mapie