MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

AESTHETIC CONCEPT

AESTHETIC CONCEPT


Aesthetic Concept to jedna z najprężniej działających firm w branży medycyny estetycznej, będąca jednocześnie wyłącznym dystrybutorem znanych marek APTOS i Ellansé™. Swój schemat działania opiera na propagowaniu wiedzy, organizowaniu cenionych szkoleń praktycznych, dbałością o standardy i podnoszeniu kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze.

Najbardziej pożądane rozwiązania firmy:

• APTOS – najnowszej generacji technologie nici liftingujących w zabiegach antiptosis, pochodzące od twórcy i właściciela patentu dr Marlena Sulamanidze. Od ponad 17 lat zyskują uznanie na całym świecie. W Polsce skuteczność rozwiązań Aptos została doceniona m.in. nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej.
• Ellansé™ - jedyna na świecie grupa wypełniaczy skórnych oferujących możliwość wyboru czasu trwania efektu terapeutycznego oparta na polikaprolaktonie (PCL)
• Cebelia – francuska linia kosmeceutyków, dedykowana do zabiegów medycyny estetycznej, przyspiesza procesy gojenia i rekonwalescencji, przedłuża wyniki przeprowadzonych zabiegów medycznych, zapobiega i spowalnia przedwczesne starzenie się skóry
• 3D LifeViz Mini™ - wysokiej wydajności, mobilny system 3D doskonale wspierający codzienną pracę lekarza! Jedyne tak kompaktowe rozwiązanie, które utrwala skuteczność zabiegową, generuje raporty wyników pomiarów parametrów skóry, dokonuje analizy porównawczej przed i po zabiegu, tworzy realistyczną rekonstrukcję obrazu w trójwymiarze i pozwala zwizualizować efekty planowanego zabiegu!
• Kaniule i akcesoria do liposukcji i lipofillingu:
- strzykawka Luer Lock
- strzykawka Toomey
- Uchwyt
- Akcesoria: zamki, stojaki na strzykawki, strzykawki, przyrządy do liposukcji

• Urządzenia High-Tech

Wśród proponowanych rozwiązań warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę laserów niemieckiej firmy Asclepion Laser Technologies, a wśród nich m.in. najlepszy laser epilacyjny na rynku - MEDIOSTAR NEXT PRO, najbardziej kobiecy laser JULIET, czy najczęściej kupowany laser Er:YAG - MCL31! W zakresie ginekologii estetycznej, poza wspomnianym Julietem, warto zwrócić uwagę na urządzenie EVA, które to przebojem zdobywa światowy rynek zabiegów ginekologicznych! 


3 generacja nici Aptos z kwasem hialuronowym to absolutny przełom w zabiegach medycyny estetycznej!

Aesthetic


22 415 67 92

biuro@aestheticconcept.pl

ul. Hanki Czaki 2/69, Warszawa

www.aestheticconcept.com.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

9-18

9-18

9-18

9-18

9-18

nieczynne

-

Lokalizacja na mapie