MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - Wrocław

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - Wrocław


Ars Estetica  Wrocław to wyjątkowa miejsce na urodowej mapie Polski. Tu wysokie kwalifikacje i doświadczenie kadry łączą się z nowoczesnym wyposażeniem kliniki.  Zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Największą wartością  kliniki Ars Estetica jest  kadra. Nasi najlepsi  specjaliści swoim doświadczeniem i pełnym empatii podejściem do problemów pacjentów gwarantują doskonałe rezultaty wykonywanych zabiegów.

W Ars Estetica wykonujemy  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, proktologii, flebologii i kosmetologii.  Specjalizujemy się w laserowym zamykaniu naczynek krwionośnych, leczeniu niewydolności żylnej za pomocą małoinwazyjnych technik,  takich jak np.  laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych metodą EVLT, czy zabiegi leczenia żylaków parą wodną metodą SVS (Steam Vein Sclerosis). Ablacja żylaków parą wodną zwana również skleroterapią parową pozwala na jednoczesne usunięcie niewydolnych pni żylnych oraz żylaków o krętym przebiegu. Zabieg nie wymaga pobytu w szpitalu i długiej rekonwalescencji.

Ars Estetica Wrocław  dysponuje nowoczesnymi urządzeniami i wysokiej jakości preparatami do wykonywania zabiegów odmładzania skóry twarzy i ciała. Do usuwania zmarszczek stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego, przeprowadzamy również terapię z użyciem osocza bogatopłytkowego. Modelujemy sylwetkę, usuwamy zmarszczki, cellulit i rozstępy wykorzystując do tego celu nowoczesne zabiegi np. zabieg Zaffiro, Profhilo, czy Maximus Trilipo.  Do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia i leczenia nadpotliwości pach wykorzystujemy nowoczesny laser diodowy lub laser frakcyjny V-laser  Nd:YAG.

Wszystkie oferowane przez Ars Estetica zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, którzy do zabiegów wykorzystują wyłącznie  bezpieczne, certyfikowane urządzenia oraz markowe preparaty. Mając na uwadze zdrowie  pacjentów, przed  każdym zabiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad oraz   badania diagnostyczne. Zależy nam, aby wszyscy pacjenci korzystający z usług kliniki Ars Estetica Wrocław zawsze byli zadowoleni z efektów wykonywanych zabiegów i czuli się u nas dobrze i bezpiecznie. Nasi specjaliści są profesjonalistami, angażują się w swoją pracę i systematycznie  podnoszą  kwalifikacje zawodowe.
 
Serdecznie zapraszamy do naszej Kliniki  Ars Estetica  we Wrocławiu i w Warszawie i gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą polecanych przez nas zabiegów.

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - Wrocław ul. Powstańców Śląskich 56a/2
                      Umawianie wizyt tel.71 70 70 993
Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii - Warszawa ul. Jaktorowska 5/U1  -
                      Umawianie wizyt - tel.22 266 08 76

align=none

+48 71 70 70 993

wroclaw@arsestetica.pl

ul. Powstańców Śląskich 56a/2, Wrocław

www.arsestetica.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

10:00-20:00

10:00-20.00

10:00-20.00

10:00-20.00

10:00-20:00

10:00-16:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie