MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii


Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii to wyjątkowa miejsce w którym wysokie kwalifikacje i doświadczenie kadry łączą się z nowoczesnym wyposażeniem kliniki.  Zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Największą wartością  kliniki  jest nasza kadra. To najlepsi  specjaliści, którzy swoim doświadczeniem i pełnym empatii podejściem do problemów pacjentów gwarantują doskonałe rezultaty wykonywanych zabiegów. W Ars Estetica wykonujemy  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, proktologii, flebologii i kosmetologii. 

Specjalizujemy się w laserowym zamykaniu naczynek krwionośnych, leczeniu niewydolności żylnej za pomocą małoinwazyjnych technik,  takich jak np.  laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych metodą EVLT, czy zabiegi leczenia żylaków parą wodną metodą SVS (Steam Vein Sclerosis). Ablacja żylaków parą wodną zwana również skleroterapią parową pozwala na jednoczesne usunięcie niewydolnych pni żylnych oraz żylaków o krętym przebiegu. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i preparatami do zabiegów odmładzania skóry twarzy i ciała. Do usuwania zmarszczek stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego, przeprowadzamy również terapię z użyciem osocza bogatopłytkowego. Modelujemy sylwetkę, usuwamy cellulit i rozstępy wykorzystując do tego celu nowoczesne technologie. Do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia i leczenia nadpotliwości pach wykorzystujemy nowoczesne lasery diodowe.

Wszystkie oferowane przez nas zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów.  Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych urządzeń oraz markowych preparatów . Mając na uwadze dobro pacjentów, każdy zabieg poprzedzamy dokładnym wywiadem oraz badaniem diagnostycznym. Angażujemy się w naszą pracę i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Dbamy także o to, aby pacjenci naszych Klinik w Warszawie i Wrocławiu zawsze czuli się u nas dobrze i bezpiecznie.

Zapraszamy do naszych placówek w Warszawie i Wrocławiu.

Ars Estetica Warszawa

ul.Jaktorowska 5/U1
warszawa@arsestetica.pl
Rejestracja: +48 22 266 08 79 

Ars Estetica Wrocław

ul. Powstańców Śląskich 56a/2
wroclaw@arsestetica.pl
Rejestracja: +48 71 70 70 993 

+48 71 70 70 993

wroclaw@arsestetica.pl

ul. Powstańców Śląskich 56a/2, Wrocław

www.arsestetica.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

10:00-20:00

10:00-20.00

10:00-20.00

10:00-20.00

10:00-20:00

10:00-16:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie