MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Centrum Medycyny Nowa Europa

Centrum Medycyny Nowa Europa


Centrum Medycyny Nowa Europa  zaprasza do świata profesjonalnych zabiegów upiększających. Oferujemy zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Oferujemy idealne rozwiązania dla wszystkich osób, które chcą poprawić kondycję swojej skóry, zlikwidować jej  niedoskonałości, zmarszczki, bruzdy, przebarwienia i nadać twarzy młodszy, pogodniejszy wygląd. Efekty większości  zabiegów są spektakularne,  jednocześnie jednak dbamy o  naturalny wygląd pacjentów, bo młodziej nie znaczy inaczej, dlatego nasza oferta zabiegów odmładzających jest tak popularna wśród szerokiej grupy odbiorców.

W Centrum Medycyny Nowa Europa działają również poradnie specjalistyczne, siłownia i klub fitness w których prowadzimy treningi personalne, grupowe oraz zajęcia autorskie pod czujnym okiem specjalistów.  Zapraszamy również na seanse lecznicze i relaksująco-odprężające  do Groty Solnej w której panuje specjalny nadmorski mikroklimat doskonale wspomagający organizm przy leczeniu zapalenia zatok, nieżytów górnych dróg oddechowych i astmy. Pobyt w Grocie Solnej korzystnie wpływa na kondycję i wygląd naszej skóry, wspomaga walkę z cellulitem i przyczynia się do redukcji wagi.             

Proponowane przez Centrum Medycyny Nowa Europa usługi to znacznie więcej niż kosmetyka i zarazem mniej niż chirurgia plastyczna, której jednak niechętnie się poddajemy. Nasi specjaliści oferują  optymalne rozwiązania dla każdego pacjenta indywidualnie, zgodnie z jego potrzebami, zatem  z pewnością sprostają również Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Wykonujemy zabiegi  o działaniu  nawilżającym, regenerującym i liftingującym skórę . W ofercie mamy zabiegi anti-aging, lipolizę iniekcyjną, fotoodmładzanie laserem IPL, mezoterapię igłową, regenerację skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, leczenie nadpotliwości botoksem, peelingi oraz usuwanie przebarwień z różnych obszarów ciała   Zmarszczki i bruzdy usuwamy używając kwasu hialuronowego i botoksu. Oferujemy również zabiegi likwidacji rozszerzonych naczynek i pajączków na nogach oraz skleroterapię, czyli nieinwazyjny zabieg usuwania żylaków.

Centrum Medycyny Nowa Europa posiada bogatą ofertę  małoinwazyjnych zabiegów odmładzających poprawiających kondycję skóry  oraz zapobiegającym naturalnym procesom starzenia się skóry.   Wszystkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej wykonywane są przez profesjonalnych i doświadczonych lekarzy, którzy  przeprowadzają je bezpiecznie i fachowo, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych, bezpiecznych preparatów  posiadających niezbędne certyfikaty.

ZAPRASZAMY! Umawianie wizyt; tel. 42 256 87 87, 42 689 94 40, 600 030 310
42 256 87 87
42 650 09 00
600 030 310

biuro@nowa-europa.pl

Al. Kościuszki 106/116, Łódź

www.nowa-europa.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:30-13:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie