MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Centrum Terapii Laserowej

Centrum Terapii Laserowej


Centrum Terapii Laserowej specjalizuje się w odmładzających zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej oraz w leczniczych zabiegach laserowych.  Posiadamy 30-letnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów  laserami medycznymi, jako pierwszy ośrodek w Polsce sprowadziliśmy laser do leczenia  zmian naczyniowych, usuwania narośli czy zmian skórnych, które są wynikiem trądziku lub naczyniaków. Laseroterapia umożliwiła nam skuteczną walkę z wieloma trudnymi do skutecznego leczenia problemami, jak również poprawiła efektywność  stosowanych  dotychczas metod leczenia dermatologicznego.

Centrum Terapii Laserowej podążając za nowoczesnymi trendami rozwoju medycyny estetycznej i laseroterapii wprowadza do swojej oferty najnowsze urządzenia i zabiegi. Posiadamy  najnowocześniejsze lasery, które znajdują zastosowanie w wykonywanych przez naszych specjalistów  zabiegach medycyny estetycznej i modelowania sylwetki.   Dynamiczny rozwój technologii laserowych sprawił, że przy ich pomocy możliwe jest osiągnięcie bardziej spektakularnych rezultatów. Nasi  specjaliści korzystają z najbardziej zaawansowanych technologii, a przeprowadzane przez nich zabiegi redukcji zmarszczek, przebarwień i blizn, oraz usuwania zmian naczyniowych,  zbędnego owłosienia, rozstępów i tatuaży, czy też zabiegów odmładzania i ujędrniania skóry są  bezpieczne i przynoszą oczekiwane przez nas efekty. Cały proces prowadzonej terapii zależny jest jednak od indywidualnych predyspozycji każdego człowieka,  dlatego  w naszym Centrum Terapii Laserowej mamy do dyspozycji bogatą ofertę nowoczesnych zabiegów, które możemy dostosować do potrzeb i oczekiwań  pacjentów. Zespół medyczny  w naszym Centrum to pełni empatii profesjonaliści, cechuje ich indywidualne podejście do problemów  pacjentów.  Każdy pacjent może u nas liczyć  na przygotowanie kompleksowej oferty zabiegów, dzięki którym  będzie wyglądał młodziej, piękniej oraz naturalnie.

Centrum Terapii Laserowej jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i Dermatologicznej. Świadczone usługi wykonujemy z należytą starannością zgodnie z najwyższymi standardami. W rękach naszych lekarzy specjalistów mogą Państwo czuć się bezpiecznie, bo naszym priorytetem jest zdrowie pacjentów i pełna satysfakcja z efektów wykonanych zabiegów. 

Centrum Terapii Laserowej - Wrocław, ul. Komuny Paryskiej 56 zaprasza na konsultacje diagnostykę i zabiegi! Umawianie wizyt - tel. 502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11

zdjeciectl

502 475 502
71 330 31 13
71 330 31 11

laser@ctl.wroc.pl

Komuny Paryskiej nr 56 (róg Pułaskiego), Wrocław

www.centrumterapiilaserowej.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09.00-19.00

0900-19.00

09.00-19.00

09.00-19.00

09.00-19.00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie