MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej


Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ  działa w Krakowie  już od 2003 roku i systematycznie poszerza ofertę usług skierowanych do pacjentów dorosłych i dzieci. Posiadamy znakomitą kadrę specjalistów i  najnowocześniejszy sprzęt cyfrowy, który umożliwia  precyzyjną diagnostykę i bezbolesne leczenie we wszystkich dziedzinach stomatologii.

Nasze Centrum dysponuje  ośmioma klimatyzowanymi gabinetami wyposażonymi w komfortowe unity dentystyczne oraz dwiema nowoczesnymi pracowniami RTG na wyposażeniu których znajduje się między innymi nowoczesny tomograf 3D.

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej oferuje Pacjentom  nowoczesne metody diagnostyki i leczenia stomatologicznego. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody leczenia w oparciu o najnowsze technologie i przy  wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i  markowych produktów światowej klasy producentów. Oferujemy naszym pacjentom usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, implantologii, periodentologii oraz stomatologii dziecięcej.

Jednak naszą specjalnością jest stomatologia estetyczna. Mistrz swojego fachu, a zarazem właściciel naszego Centrum, doktor Bartosz Cichoń przeprowadza zabiegi z zakresu protetyki. Dzięki jego dokładności i wręcz zegarmistrzowskiej  precyzji połączonej z wysokim poczuciem estetyki  każdy pacjent opuszcza nasze Centrum z uśmiechem zadowolenia.

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej oferuje pacjentom bardzo szeroką ofertę usług. Poza leczeniem protetycznym i implantologicznym specjalizujemy się także w leczeniu ortodontycznym. Jako jeden z nielicznych gabinetów stomatologicznych w Krakowie, w leczeniu  wad zgryzu wykorzystujemy bezligaturowe aparaty ortodontyczne w systemie Damon.

Nasi specjaliści do  problemów każdego pacjenta podchodzą z empatią i zrozumieniem.  Każdemu pacjentowi zapewniamy indywidualny plan leczenia stomatologicznego dostosowany do jego oczekiwań i potrzeb. Chcemy przywrócić  piękny uśmiech wszystkim naszym pacjentom, ale droga do idealnego uśmiechu dla każdego pacjenta jest inna. W metamorfozach uśmiechu najważniejsze jest, aby połączyć piękno z harmonią i naturalnym wyglądem i my potrafimy to zrobić.

Zapraszamy do  zapoznania się z naszą ofertą oraz wysokim poziomem obsługi Pacjenta.

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej   -  Kraków,  ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela 13  serdecznie zaprasza pacjentów dorosłych i dzieci.  Leczymy w komfortowych warunkach bez stresu i bólu, a piękny uśmiech jest na wyciągniecie ręki. Warto przekonać się o tym osobiście. Serdecznie zapraszamy!

width=600

12 421 07 43
12 294 11 00

recepcja@stomatologiacichon.pl

ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela 13, Kraków

www.stomatologiacichon.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie