MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Dr Katarzyna Mudel. Gabinet Medycyny Estetycznej

Dr Katarzyna Mudel

„Fascynuje mnie medycyna estetyczna, niezwykle dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny, która pozwala nam na długo zachować dobre zdrowie i wygląd. Jestem doświadczonym lekarzem, specjalistą medycyny rodzinnej oraz medycyny estetycznej oraz członkiem prestiżowego stowarzyszenia naukowego – Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Medycyna jest moją pasją. Odkąd ukończyłam studia w Warszawskiej Akademii Medycznej W 1993 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestniczyłam w wielu kursach, Międzynarodowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging i szkoleniach, nie tylko w Polsce ale i zagranicą (Grecja, Szwajcaria, Francja). Jestem laureatką dziesiątek certyfikatów szkoleniowych z zakresu zaawansowanych technik podawania produktów wypełniających i toksyny botulinowej. Odbyłam też wiele szkoleń na temat kwalifikacji pacjentów do odpowiednich zabiegów estetycznych, w celu uzyskania najlepszego, najbardziej naturalnego efektu, zgodnego z indywidualnymi oczekiwaniami pacjentów. Zapraszam serdecznie.”

Dr Katarzyna Mudel, ceniony ekspert medycyny estetycznej, ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestniczyła w wielu kursach, Międzynarodowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging i szkoleniach. Jako ceniony eskpert medycyny estetycznej udziela porad na popularnych portalach poświęconych tematyce zdrowotnej, np. abczdrowie.pl czy estheticon.pl.


505 894 405

katarzyna@drmudel.com

ul. Niemcewicza 26 lok. 28 (2 piętro), Warszawa

drmudel.com

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

-

14:00 -20:00

-

-

-

10:00 -16:00

-

Lokalizacja na mapie