MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

ELIX Studio Medycyny Estetycznej

ELIX Studio Medycyny Estetycznej


ELIX Studio Medycyny Estetycznej

Nasze motto: WYGLĄDAĆ MŁODZIEJ A NIE INACZEJ i tą właśnie zasadą kierujemy się w naszej działalności.

Specjalizujemy się w profesjonalnej regeneracji skóry, leczeniu, korygowaniu niedoskonałości, modelowaniu kontury twarzy, leczeniu trądziku i blizn potrądzikowych. Wszystkie nasze wysiłki zmierzają do zrównoważenia pogoni za nowoczesnymi trendami poprawiania urody, zdobyczami medycyny a bezpieczeństwem pacjenta.

Co nas wyróżnia od konkurencji?

Najwyższej jakości preparaty posiadające certyfikaty w rękach osób z dużym doświadczeniem, ale przy zachowaniu optymalnych cen. Dzięki naszym zabiegom twoja twarz odmłodnieje bez użycia skalpela, a Ty poczujesz się lepiej.

Przez wiele lat zbieraliśmy doświadczenia w kraju i za granicą, poznaliśmy potrzeby pacjentów, po to żeby stworzyc miejsce w którym zadbamy o Państwa zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie.

Dążymy do spełnienia najwyższych oczekiwań naszych pacjentów; przedstawiamy bogatą ofertę usług medycznych i kosmetycznych.

Używamy produktów najwyższej jakości, przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń.

Do dyspozycji Państwa są lekarze specjaliści, kosmetolodzy, fizjoterapeuta, masażysta, wizażysta, linergistka.

Cały zespół uzupełnia się wzajemnie, by zadbać o najwyższy poziom usług, abyście Państwo czuli się komfortowo w naszym Studio. Doświadczeni specjaliści potrafią doskonale dobrać plan terapii do indywidualnych potrzeb. Wdrażają nowości kosmetyczne do zabiegów, uzupełniają terapię medyczną.

Nadzór medyczny - Dr Beata Sparażyńska

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W roku 1998 specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych.

Kilkuletni pobyt w Belgii zaowocował współpracą ze Szpitalem Klinicznym Saint-Luc w Brukseli i stażem w zakresie dermatologii anty-aging. Odbyła liczne szkolenia organizowane przez Francuskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej.

Zdobyte doświadczenie owocuje w obecnej praktyce lekarskiej, a wspierane jest dodatkowo organizowanymi przez Polską Sekcję Medycyny Estetycznej oraz Stowarzyszenie Dermatologów Medycyny Estetycznej.

Zabiegi medycyny estetycznej które proponujmy naszym pacjentom niosą za sobą znacznie mniejsze ryzyko i nie powodują wykluczenia z normalnego funkcjonowania, służą poprawie wyglądu i utrzymaniu skóry w dobrej kondycji i zdrowiu a nie radykalnej odmianie.

604-900-618

elix@sme.waw.pl

ul. Puławska 233 lokal Ł, Warszawa

www.studioelix.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-14:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie