MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody


ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody od początku swojej  działalności zajmuje się kosmetologią oraz medycyną estetyczną. Wysoką jakość usług wykonywanych w Klinice gwarantują jej założyciele, dr n.med. Eugeniusz Mielechow, lekarz medycyny estetycznej oraz dyplomowany kosmetolog Katarzyna Mielechow. Wnikliwy, pełen zrozumienia dialog specjalistów z pacjentem,  indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta oraz umiejętność dobrania odpowiednich zabiegów pozwala osiągnąć znakomite rezultaty usług wykonywanych w Esthetique. Naszą misją jest wysoka jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług.

W Esthetique wzajemne uzupełnianie się i przenikanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu  założycieli Kliniki wzmacnia efekty każdego zabiegu wykonywanego w Klinice i pozwala zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej świadczyć zgodnie z najwyższymi standardami.

Katarzyna Mielechow zajmuje się kosmetyką od 1992 roku. Posiada prestiżowy międzynarodowy dyplom kosmetyczny CIEFEC. Legitymuje się również dyplomem pielęgniarki o specjalności ochrona zdrowia i pielęgnowanie chorych. W ciągu tych 20 lat zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania zabiegów.

W Esthetique zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje doktor nauk medycznych Eugeniusz Mielechow, znany i popularny lekarz nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w całej Unii Europejskiej. Jest promotorem tych zabiegów w Polsce od 1996 r. Dr Mielechow zapewnia najwyższą jakość zabiegów bezoperacyjnej korekcji zmarszczek oraz powiększania i modelowania ust.

 Państwo Mielechow   systematycznie doskonalą swoją wiedzy i umiejętności. Bywają często zapraszani na międzynarodowe kongresy medycyny estetycznej i kosmetologii, gdzie mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć.

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i urządzenia dzięki którym oferta z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej jest wzbogacona o zabiegi z zakresu modelowania i ujędrniania ciała i skóry twarzy oraz o zabiegi ujędrniające  i poprawiające kondycję skóry

Dr

(22) 864-00-63
510-103-473

ul. Farysa 62 B, Warszawa

www.esthetique.com.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie