MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody


ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

Katarzyna Mielechow zajmuje się kosmetyką od 1992 roku. Posiada prestiżowy międzynarodowy dyplom kosmetyczny CIEFEC. Legitymuje się również dyplomem pielęgniarki o specjalności ochrona zdrowia i pielęgnowanie chorych. W ciągu tych 15 lat zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania zabiegów. Indywidualne podejście do każdej osoby i właściwe dobranie zabiegów zapewnia znakomite rezultaty.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje doktor nauk medycznych Eugeniusz Mielechow, znany i popularny lekarz nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w całej Unii Europejskiej. Jest promotorem tych zabiegów w Polsce od 1996 r. Dr Mielechow zapewnia najwyższą jakość zabiegów bezoperacyjnej korekcji zmarszczek oraz powiększania i modelowania ust.

Państwo Mielechow stanowią dobrze dobraną parę, dzięki temu, że doskonale uzupełniają się umiejętnościami i doświadczeniem. Pacjent przed i po korekcji zmarszczek może poddać się odpowiedniej pielęgnacji, która znacząco zwiększa efektywność zabiegów medycyny estetycznej... Makijaż permanentny przed zabiegiem powiększania i modelowania ust sprawi, że usta będą miały wymarzony kształt i kolor...

Państwo Mielechow bywają często zapraszani na międzynarodowe kongresy medycyny estetycznej i kosmetologii, gdzie prezentują swoje zabiegi.

Klientami gabinetu są również osoby znane z telewizji i pierwszych stron gazet. Lokalizacja gabinetu sprawia, że dojazd do nas od centrum miasta zajmuje 10–15 min. samochodem. Przy gabinecie jest parking dostępny tylko dla klientów.

(22) 864-00-63
510-103-473

ul. Farysa 62 B, Warszawa

www.esthetique.com.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie