MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Ewa Cichowska Gabinet Stomatologiczny

Ewa Cichowska Gabinet Stomatologiczny


Ewa Cichowska Gabinet Stomatologiczny

Stomatologia to moja pasja i jednocześnie praca, dzięki temu czuję się spełniona wykonując zawód lekarza dentysty! W oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe oferuję Państwu pełen zakres zabiegów stomatologicznych dla dorosłych i dzieci. Priorytetem jest zapewnienie moim Pacjentom bezpieczeństwa, komfortu i najwyższej jakości wykonywanych usług. Każdy Pacjent ceniący sobie wysoki poziom leczenia a zarazem kameralną i bezstresową atmosferę wszystko to tutaj znajdzie. Szczególnym obszarem mojej działalności jest ortodoncja oraz odbudowa zębów za pomocą implantów.

GORĄCO ZAPRASZAM – dentysta Ewa Cichowska

Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie ukończyłam w 2004 roku otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Od tego czasu pracuję nieprzerwanie w zawodzie lekarza stomatologa. Stawiam na ciągły rozwój, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i teoretycznych oraz wielu sympozjach naukowych .

Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z ortodoncji.

Należę również do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), jak również International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie(DGOI). W 2015 r. ukończyłam Curriculum Implantologiczne organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Posiadam duże doświadczenie w stomatologii estetycznej, chirurgii, protetyce, implantologii i ortodoncji. Jako stomatolog szczególną wagę przywiązuję do kompleksowego leczenia i odtwarzania prawidłowej funkcji narządu żucia. Bardzo ważna jest dla mnie estetyka i dokładność. Na przestrzeni wieloletniej działalności zawodowej zdecydowałam się otworzyć własny, nowoczesny gabinet stomatologiczny w Szczecinie – Prawobrzeżu. Praca w zawodzie dentysty jest jednocześnie moją największą pasją, dlatego stworzyłam to przyjazne dla Pacjentów miejsce, gdzie dysponując najnowocześniejszym sprzętem zapewniam komfortowe i bezbolesne leczenie stomatologiczne. Nadrzędnym celem mojej pracy jest uśmiechnięty i zadowolony Pacjent. Dlatego oferuję wysoką jakość usług stomatologicznych w przystępnych cenach. W moim gabinecie stomatologicznym można osobiście przekonać się, że dentysta nie musi kojarzyć się z bólem i stresem.

509-142-601

cichowskae@gmail.com

ul. Ruda 23, Szczecin

www.stomatologewacichowska.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie