MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Ferreus Stomatologia Rodzinna

Ferreus Stomatologia Rodzinna


Ferreus Stomatologia Rodzinna

Zapraszamy do Rodzinnej Przychodni Zdrowego Uśmiechu. Rodzinna Przychodnia Stomatologiczna Ferreus zrodziła się z pasji leczenia, upiększania zębów i chęci dbania o Państwa uśmiech.

Oferujemy naszym Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną.

Zatrudniamy sympatyczną, młodą i przeszkoloną kadrę lekarzy dentystów, którzy mogą Państwu pomóc na wszystkich etapach leczenia stomatologicznego, począwszy od profilaktyki chorób twardych i miękkich tkanek jamy ustnej, diagnostyki - w tym radiologicznej, poprzez leczenie zachowawcze zębów stałych i mlecznych, trudne leczenie endodontyczne, protetyczne i chirurgiczne.

Wdrażamy najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia stomatologicznego po gruntownym teoretycznym i praktycznym przygotowaniu naszych lekarzy i pomocy stomatologicznych. Korzystamy ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości współczesnej stomatologii, co umożliwia nam spełnianie Państwa oczekiwań. Naszym najwyższym priorytetem jest jakość świadczonych usług oraz komfort pacjenta.

Mamy nadzieję, że nowocześnie wyposażona przychodnia stomatologiczna z miłym i wykwalifikowanym personelem stawi czoła Państwa wymaganiom. Z przyjemnością zadbamy o zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie naszych Pacjentów.

(22) 357 85 98
502 243 274

ferreus@ferreus.pl

ul. Stefana Okrzei 18, Warszawa

www.ferreus.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

8:30-20:00

8:30-20:00

8:30-20:00

8:30-20:00

8:30-21000

09:00-15:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie