MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Janssen Cosmetics Polska

Janssen Cosmetics Polska


Janssen Cosmetics Polska

Inspira

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POŁĄCZONA Z PASJĄ

Od ponad 20 lat, założyciel firmy Janssen Cosmetics - Walther Janssen wraz ze swoją najbliższą rodziną i przyjaciółmi, konsekwentnie pracuje na rzecz połączenia najwyższej jakości kosmeceutyków z pasją do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Zarówno składniki, jak i finalne produkty sprawdzane są przy pomocy wyspecjalizowanych badań, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Dobór składników kosmetycznych o jakości farmaceutycznej stworzył możliwość wykreowania produktów o najwyższym standardzie. Niezależne testy dermatologiczne potwierdzają widoczne rezultaty i skuteczność działania składników aktywnych w ich najczystszej formie.

Dział rozwoju JANSSEN COSMETICS stale śledzi trendy i adaptuje do swoich produktów najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii. Innowacyjne kompleksy substancji aktywnych, techniki przetwarzania lub wyniki analiz są natychmiast testowane i uwzględniane w nowych produktach. Od 2004 roku system zarządzania jakością JANSSEN COSMETICS jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2008 w zakresie rozwoju, marketingu, sprzedaży, szkoleń i logistyki. Certyfikat ten pozwala Firmie zaoferować międzynarodowo uznawany dowód kontrolowanego systemu zarządzania jakością.

Dzięki wyjątkowemu podejściu do pielęgnacji skóry firma Janssen Cosmetics jest obecna w ponad 90 krajach, stając się bez wątpienia światowym liderem eksportu. Bardzo rozbudowane portfolio firmy obejmuje produkty do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała, zarówno w wersji detalicznej, jak i profesjonalnej. Certyfikowane biokosmetyki, wysoce efektywne kosmeceutyki oraz rytuały wellness & spa - JANSSEN COSMETICS nie pozostawia niespełnionych pragnień w kwestii pielęgnacji skóry. Wszystkie produkty powstają z myślą o najbardziej wymagających potrzebach skóry.

NOWA ERA PIELĘGNACJI ANTI-AGING
W 2017 roku Janssen Cosmetics zapoczątkowuje nową erę w pielęgnacji anti-aging. Linia PLATINUM CARE to synergia luksusu i doskonałości w pielęgnacji skóry. Platyna to jeden z najcenniejszych surowców, reprezentujących niezwykły luksus i czystą elegancję. W połączeniu z innymi składnikami anti-aging, platyna stanowi o luksusowym charakterze linii PLATINUM CARE. Rezultatem aplikacji produktów z tej linii jest nieporównywalne doświadczenie luksusu i odprężenia dla skóry i zmysłów! Innowacyjna, luksusowa pielęgnacja od Janssen Cosmetics charakteryzuje się niezwykle cennymi składnikami aktywnymi, jedwabistą teksturą produktów, jak również eleganckim zapachem perfum. PLATINUM CARE to zwiastun nowej ery luksusowej pielęgnacji anti-aging!

Inspira

Inspira: Med to nowa marka, która wkracza na polski rynek kosmetyczny oferując pielęgnację skóry o charakterze Medical Beauty. Profesjonalne programy zabiegowe zapewniają rezultaty bliskie efektom uzyskiwanym dzięki medycynie estetycznej. Natomiast produkty do pielęgnacji domowej pozwalają w bezpieczny sposób uzyskać dermokosmetyczną odnowę skórę i przedłużyć efekty zabiegów.

17 740 15 10

biuro@janssen-cosmetics.com

ul. Krośnieńska 17/2L, Rzeszów

www.janssencosmetics.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie