MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki


Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki powstało w 1999 roku. Od 15 lat zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów, które dbają o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. Klinika Elite to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. U nas klienci mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii.

Specjalnie z myślą o Klientach, Elite korzysta z innowacyjnych i najbardziej skutecznych światowych technologii. W naszych dwóch warszawskich salonach znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej. Długoletnie doświadczenie naszych ekspertów jest gwarancją profesjonalizmu i co najważniejsze, zadowolenia naszych klientów. Specjalnie przygotowana kadra w postaci lekarzy, pielęgniarek i kosmetyczek, pomoże dopasować najlepszy zabieg i wskazać drogę do wymarzonej, harmonijnej figury a także skutecznie zaradzić mankamentom urody.

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki to także miejsce, które chętnie odwiedzają znane i piękne Polki. Tatiana Okupnik, Agnieszka Cegielska oraz Paulina Sykut doceniają to miejsce za profesjonalną obsługę i zabiegi, które pomagają zrelaksować się i kompleksowo zadbać o piękny wygląd.

Elite korzysta z najnowocześniejszych urządzeń zabiegowych renomowanych firm, tj. Palomar, Syneron, Hoya, Cutera, Lumenis, Ultrashape. Elite współpracuje z lekarzami, którzy medycynę estetyczną i chirurgię traktują jako swoją życiową pasję. Pielęgniarki i kosmetyczki, które pracują w Elite dbają o wysoki standard zabiegów, przyjazną atmosferę oraz zadowolenie klientów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie, dostęp do urządzeń światowej klasy oraz wiedza ekspercka sprawiają, że pacjenci czują się w salonach Elite bezpiecznie i komfortowo. Obydwa warszawskie gabinety spełniają wszystkie wymagania sanitarne do wykonywania zabiegów w znieczuleniu miejscowym.

W Warszawie mieszczą się dwie kliniki, w centrum oraz na obrzeżach Warszawy, co pozwala na dopasowanie najbardziej atrakcyjnego lokalizacyjnie miejsca. Elite oferuje pełen zakres podstawowych oraz specjalistycznych zabiegów kosmetycznych na twarz oraz całe ciało, jak również zabiegi upiększające.

22 654 01 14

info@elite.waw.pl

ul. Złota 61, Warszawa

www.elite.waw.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

08:00-21:00

08:00-21:00

08:00-21:00

08:00-21:00

08:00-21:00

08:00-16:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie