MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii

Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii


Klinika Koryzna. Klinika Implantologii i Stomatologii w Szczecinie to profesjonalna Klinika Stomatologiczna, oferująca kompleksową opiekę w zakresie leczenia i prawidłowej higieny jamy ustnej. W realizacji swoich usług kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych pacjentów i staramy się naszą pomoc dostosować do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami implantologii i stomatologii. Poza tym specjalizujemy się w chirurgii, protetyce, regeneracji kości oraz w stomatologii zapobiegawczej, czy leczeniu paradontozy. Naszymi Pacjentami są nie tylko dorośli, ale także dzieci – wszystkim zapewniamy przyjazną atmosferę i indywidualne podejście oraz staramy się, aby wykonywane przez nas zabiegi były na najwyższym poziomie. Dlatego stale dbamy o to, aby każdy każdy stomatolog z naszego gabinetu podnosił swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu stomatologii, implantologii i protetyki.

Jednym z naszych dentystów jest dr n.med. M.Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna, który otrzymał prestiżowy i najwyższy tytuł w dziedzinie implantologii stomatologicznej na świecie Master of Science of Oral Implantology. Na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem studiują lekarze z dużym doświadczeniem, wyselekcjonowani pod kątem wiedzy i umiejętności, którzy spełniają wygórowane standardy.

Ten tytuł otrzymują tylko najlepsi z najlepszych. Studia są prowadzone między innymi przez twórcę innowacyjnego, naśladowanego na całym świecie, systemu implantologicznego Dentsply Friadent Ankylos System – prof. dr G.H. Nentwiga. Tytuł mistrzowski otrzymała grupa lekarzy z całego świata (w Polsce 20 lekarzy, natomiast w województwie zachodniopomorskim tylko dwóch). Odpowiednia wiedza i znajomość systemów implantologicznych poparta doświadczeniem, pozwala na stosowanie tylko sprawdzonych metod leczenia popartych wieloletnimi badaniami.

Serdecznie zapraszamy!

+48 91 812 15 41
+48 607 236 896

gabinet@klinikakoryzna.pl

ul. Sienna 4/1, Szczecin

www.klinikakoryzna.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09.00 -17.00

09.00- 17.00

09.00- 17.00

09.00- 17.00

09.00- 17.00

-

-

Lokalizacja na mapie