MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Klinika Zdrowia i Urody

Klinika Zdrowia i Urody


Klinika Zdrowia i Urody

Początki istnienia naszej firmy sięgają 1991 roku. W trakcie kolejnych lat rozwoju zawsze stawialiśmy na najnowocześniejsze rozwiązania techniki medycznej, diagnozowania, metod leczenia stomatologicznego i materiałów stosowanych w leczeniu stomatologicznym.

Nasycenie sprzętem niejednokrotnie było i jest powodem miłej satysfakcji, jaką odczuwamy wówczas, gdy pacjent, szczególnie z zagranicy, stwierdza, że tak dobrze wyposażonym gabinetem nigdy się nie spotkał. Nasi lekarze-stomatolodzy aktywnie uczestniczą we wszelkiego rodzaju szkoleniach i sympozjach, kształcąc się i pogłębiając swoją wiedzę z zakresu stomatologii. Liczne szkolenia, przeprowadzane przez kolegów stomatologów z Europy Zachodniej, USA i Kanady pogłębiają wiedzę, otwierają nowe horyzonty w leczeniu zębów i tkanek otaczających.

Obecnie szczególny nacisk kładziemy na estetykę uzupełnień. Dzięki możliwościom najnowszych materiałów (wypełnienia z cząsteczkami porcelany, włókien szklanych) odtwarzamy piękny uśmiech na twarzy pacjentów. Rosnące wymagania estetyczne pacjentów stanowią wyzwanie dla naszych lekarzy.

Integralną częścią nowoczesnej stomatologii odtwórczej jest implantologia. W naszych gabinetach odtworzenie funkcji uzębienia z zastosowaniem implantów stało się już rutynowym leczeniem. Dzięki implantom można uzyskać efekt końcowy, który nie odróżnia się od własnego uzębienia. Również inne uzupełnienia protetyczne (mosty, korony porcelanowe, protezy bezklamrowe) podnoszące zgryz i powodujące wygładzenie zmarszczek twarzy, dzięki zastosowaniu najnowszych technik i materiałów, pozwalają na dłuższy czas zapomnieć o mijającym czasie. Staramy się wykonywać prace protetyczne oszczędzające tkanki twarde zęba. Oferujemy pacjentom mosty adhezyjne, bez szlifowania zębów, a zamiast koron proponujemy licówki porcelanowe. W naszej praktyce zajmujemy się też małym pacjentem. U dzieci znajdujących się pod naszą opieką staramy się zmniejszyć uczucie strachu, wzbudzić zaufanie i wytworzyć pozytywną motywację małego i dorastającego dziecka do dbania o zęby od najmłodszych lat. W przypadkach, gdy potrzebna jest interwencja ortodonty, również zapewniamy fachową pomoc. Najnowsza technologia pozwala leczyć praktycznie bez bólu. Najnowocześniejsze urządzenie firmy KaVo -HealOzone, dzięki nowatorskim rozwiązaniom uczonych z Anglii sprawia, że wizyta u stomatologa nie musi się koniecznie kojarzyć z wiertłem i bólem.

Wykorzystanie tej metody jest zabiegiem małoinwazyjnym - poprzez specjalny kapturek podawany jest gaz-ozon, który wyjaławia tkankę zęba, powodując eliminację bakterii próchnico-twórczych w przeciągu zaledwie 40- 120 sekund. Należy stwierdzić, że jest technologicznie bardzo skomplikowany. Urządzenie wytwarzające ozon, zostało tak skonstruowane, aby ozon był podawany w sposób bezpieczny dla pacjenta. Jest to urządzenie, które jako pierwsi w Polsce zakupiliśmy i stosujemy z ogromnym powodzeniem od wiosny 2003 roku. Jak wykazały badania prowadzone od 10 lat w Europie Zachodniej - skuteczność tej metody leczenia wynosi 99,6%.

Poważnym problemem jest również paradontoza. Rozchwiane zęby czy nieprzyjemny zapach z ust to sprawy wstydliwe, ale dzięki HealOzone już nie tak beznadziejne jak dawniej.Wiadomo, że paradontoza ma podłoże bakteryjne. Gdy bakterie zostaną zniszczone, zachowując higienę jamy ustnej, jesteśmy w stanie zahamować jej postęp. W przypadkach, gdy paradontoza doprowadziła do zaniku kości i ziarniny w tkankach około-wierzchołkowych, stosujemy kiretaż otwarty, zamknięty, z dodatkowo sterowaną regeneracją tkanek, preparatem emdogain.

(22) 114 65 74
505 856 228

kontakt@klinikazdrowiaiurody.pl

Al. Gieysztora 2 lok. 151 , Warszawa

www.klinikazdrowiaiurody.com

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

08:30-21:00

08:30-21:00

08:30-21:00

08:30-21:00

08:30-21:00

08:30-17:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie