MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

MANDALA BEAUTY CLINIC

MANDALA BEAUTY CLINIC


MANDALA BEAUTY CLINIC to wyjątkowe miejsce, w którym doceniamy  duet ciała i ducha. Bez wątpienia są one nierozerwalne. To, jak wyglądamy i jak siebie postrzegamy, wpływa na nasze samopoczucie i odwrotnie. Chcemy, aby nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły naszym pacjentom utrzymać balans i zadbać o to, co wewnątrz poprzez dbałość o to co na zewnątrz.

Wiele lat doświadczeń mamy już ze sobą, ale wciąż stawiamy na rozwój: poznajemy nowe techniki leczenia podczas seminariów i szkoleń. Oferujemy najwyższe standardy opieki medycznej, od konsultacji i dobrania metody, przez przygotowania do zabiegu i jego przejścia, oraz rekonwalescencję. W naszej Klinice oferujemy komfortowe warunki pobytu  w czasie powrotu do codziennej sprawności pod okiem profesjonalistów.

Czerpiemy wiedzę od najlepszych, aby oferować naszym pacjentom pełen profesjonalizm. Dr Samir Ibrahim, założyciel i specjalista w Klinice, miał okazję szkolić się u samych twórców najnowocześniejszych metod w chirurgii plastycznej. Z grona specjalistów, z którymi współpracował, warto wymienić m.in. Johna Millarda z Denver czy Alfredo Hoysosa z Bogoty (Vaser lipo High definition 3&4D) oraz Davida Matlocka z Los Angeles (laserowa ginekologia estetyczna). Zdobytą wiedzę wykorzystujemy w jedynym w Polsce Centrum Ginekologii Estetycznej. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów którym nasi pacjenci mogą zaufać.

Od 10 lat budujemy multidyscyplinarny zespół profesjonalistów, którzy razem pracują by zapewnić najlepsze i naturalne efekty w leczeniu. Z największą uwagą dbamy o zdrowie naszych pacjentów,   chcemy zapewnić wszystkim najwyższy, światowy standard opieki. Uczestniczymy w  szkoleniach, poznajemy nowoczesne techniki leczenia. To pozwala nam na wprowadzanie innowacyjnych, często prekursorskich w Polsce zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

MANDALA

Mandala Beauty Clinic dr Samir Ibrahim
Mandala

61 833 08 81

klinika@mandalaclinic.com

ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3, Poznań

mandalaclinic.com

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09.00-17:00

09.00-17:00

09.00-17:00

09.00-17:00

09.00-17:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie