MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Medical Hair & Esthetic

Medical Hair & Esthetic


Medical Hair & Esthetic

medserwis.pl

Medical Hair Poland powstała w 1995 roku jako polsko-niemiecka joint-venture. Firma korzysta z wieloletnich doświadczeń Medical Hair GmbH ze Stuttgartu, stosując identyczne metody przeszczepu włosów.

Znaczną część personelu medycznego kliniki niemieckiej stanowili Polacy. Fakt ten pozwolił na kontynuowanie tej działalności w kraju na równie wysokim poziomie.

Dlaczego Medical Hair?

Pacjenci - niezależnie od posiadanej wiedzy na temat transplantacji włosów - mają czasami problem z podjęciem właściwej decyzji o wykonaniu zabiegu.

Nasze atuty:

- Od ponad 20 lat operujemy w Polsce (wcześniej nasz personel zdobywał doświadczenie w niemieckich klinikach Medical Hair).

- Nasi lekarze i średni personel medyczny stanowią wyspecjalizowaną kadrę.

- W 1995 roku jako pierwsi w kraju zaczęliśmy przeszczepiać pojedyncze mieszki włosowe (micrograft’y).

- W 2006 roku - również jako pierwsi w Polsce - wprowadziliśmy do naszych usług metodę FUE.

- W 2010 w przeszczepach włosów metodą FUE wprowadziliśmy mechaniczny sposób pobierania włosów z zastosowaniem - unikalnego do dzisiaj urządzenia - FUE EXTRAKTOR (urządzenie naśladuje ruch ludzkiej ręki, a nie jak tradycyjne urządzenia do przeszczepów – ruch obrotowy).

- Zabiegi przeprowadzają włącznie lekarze ze specjalizacją CHIRURGA co pozwala na zastosowanie trzech technik przeszczepu włosów: STRIP, FUE i BHT.

- Przeprowadzamy konsultacje w największych miastach Polski, w trakcie których pacjenci mogą spotkać się z osobą po przeszczepie. Największe miasta w których prowadzimy konsultacje to Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów i Wrocław.

- W trakcie jednego zabiegu możemy wykonać tzw. megasesję tzn. przeszczepić 4 tysiące i więcej transplantów (ok. 9 tys. włosów).

- W Polsce wykonaliśmy ponad 10 tysięcy transplantacji włosów.

- W naszych klinikach, m.in. w Warszawie i Berlinie operujemy pacjentów z całego świata.

- Pacjenci korzystają z płatności w systemie kredytowym (wszystkie formalności załatwia klinika a pacjent w dniu zabiegu podpisuje gotową umowę).

- Dzięki temu, że w naszej klinice włosy przeszczepiają wyłącznie CHIRURDZY możemy wykonywać specjalistyczne zabiegi rekonstrukcyjne w obszarze skóry owłosionej głowy (blizny poparzeniowe, powypadkowe), odtwarzamy brwi.

81 740 90 30
609 202 229

lublin@chirurgiaestyczna.pl

ul. Braci Wieniawskich 12 B, Lublin

www.chirurgiaestetyczna.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie