MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Medical Hair & Esthetic

Medical Hair & Esthetic


Medical Hair & Esthetic – chirurgia plastyczna na najwyższym poziomie

Nowoczesna klinika chirurgii plastycznej Medical Esthetic powstała w Warszawie z myślą, aby zapewnić Pacjentom profesjonalną opiekę medyczną, bezpieczeństwo i optymalne warunki. Dokładamy wszelkich starań, aby operacje plastyczne przebiegały sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Komfort i zadowolenie Pacjentów są dla nas priorytetowe.

Kompetentny personel

Zespół kliniki tworzą wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie chirurgii estetycznej. Oddziałem kieruje dr Grażyna Nasińska-Jurek, która jako jedna z nielicznych chirurgów plastycznych w Polsce należy do elitarnej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). Profesjonalizm, doskonały kontakt z pacjentem, umiejętność rzeczowego i zrozumiałego wyjaśnienia procedur związanych z zabiegami medycyny estetycznej oraz rzetelność i zaangażowanie – to najważniejsze atuty personelu Medical Esthetic, który dzięki swej kompetencji zdobywa zaufanie Pacjentów i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa.

Doskonałe wyposażenie

Klinika chirurgii plastycznej Medical Esthetic wyposażona jest w najlepszej jakości sprzęt, który zapewnia profesjonalny i bezpieczny przebieg operacji plastycznych. Blok operacyjny jest w pełni klimatyzowany. Znajduje się w nim specjalistyczny sprzęt do wentylacji pomieszczeń, certyfikowany system przesyłania gazów medycznych, sterylizatornia oraz najnowszy aparat anestezjologiczny marki Dräger z systemem kontroli przebiegu operacji Infinity®. Narzędzia do chirurgii plastycznej zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie na zamówienie Medical Esthetic.

Dogodna lokalizacja

Nasza klinika chirurgii plastycznej mieści się blisko centrum Warszawy, na Saskiej Kępie. Dzięki temu dojazd do Medical Esthetic jest szybki i łatwy, a przyjemna i spokojna okolica z pewnością umili pobyt w klinice. Pacjentom spoza stolicy zapewniamy transport i organizację pobytu. Najlepszy wybór

Jeżeli decydują się Państwo na korzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, warto wziąć pod uwagę fachowość lekarzy, ich podejście do pacjenta, jakość sprzętu i warunki pobytu. Klinika Medical Esthetic, świadcząca usługi również w zakresie medycyny estetycznej, daje gwarancję świetnego wyboru.

Zapraszamy!

22 403 64 26
695 938 094

warszawa@ChirurgiaEstetyczna.pl

ul. Arabska 5, Warszawa

www.chirurgiaestetyczna.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

08:30-19:00

08:30-19:00

08:30-19:00

08:30-19:00

08:30-19:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie