MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

MTT Estetica

MTT Estetica


MTT Estetica jest wyjątkowym miejscem, które spełnia najwyższe standardy  jakości świadczonych usług. W naszej Klinice stawiamy na podnoszenie jakości życia, dzięki czemu wzmacniamy  potencjał zdrowotny każdego klienta. Specjalizujemy się  w zabiegach medycyny estetycznej, które wykonujemy bez użycia skalpela, wykorzystując w tym celu głównie innowacyjne metody i nowoczesne urządzenia laserowe.
Zabiegi, które wykonujemy  są dobierane indywidualnie do każdego klienta tak, aby zachować naturalny wygląd i regenerować skórę poprzez jej stymulację do naturalnej odbudowy. Korygujemy niedoskonałości i wyrównujemy proporcje twarzy, aby wyglądała pięknie i naturalnie.
O urodę Państwa dbamy kompleksowo, dlatego w naszej ofercie znajdują się również zabiegi upiększające: makijaż permanentny, wizaż, stylizacja rzęs, manicure hybrydowy, manicure żelowy oraz manicure klasyczny.
Stawiamy na naturalność i zalecamy  zdrowy tryb życia, dlatego oferujemy również usługi dietetyczne oraz wyspecjalizowane masaże.

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne są uzupełnieniem naszej oferty i kontynuacją całego procesu dotyczącego utrzymania skóry w jak najlepszej kondycji. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać  w naszej klinice z konsultacji dermatologicznych.

Dbamy zarówno o ciało, jak i o ducha dlatego w naszej ofercie są konsultacje psychologiczne, na których mogą Państwo uzyskać porady dotyczące radzenia sobie ze stresem,  z ustalaniem priorytetów życiowych co w znacznym stopniu pomaga w rozwoju wewnętrznym.

W naszych rękach każdy pacjent może czuć się bezpiecznie -  zadbamy o wszystko! Zapraszam!

lek. med. estetycznej Magdalena Tyc Tyka - właścicielka MTT Estetica

MTT

500 266 919

magdalena@mttestetica.pl

ul. M. Mireckiego 10/4, Kraków

www.mttestetica.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

11:00-18:00

11:00-18:00

11:00-18:00

11:00-18:00

11:00-18:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie