MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

OLIMEDICA Centrum Medyczne

OLIMEDICA Centrum Medyczne


OLIMEDICA Centrum Medyczne

OLIMEDICA – zdrowie i uroda w zasięgu ręki.

Wyjątkowe miejsce w którym znajdziecie Państwo profesjonalną pomoc w zakresie laryngologii, medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, implantacji włosów.

Olimedica to ponad 25-letnie doświadczenie w diagnostyce, leczeniu zachowawczym dzieci i dorosłych. Jako jedyni w Szczecinie prowadzimy Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów stosując zaawansowaną technologię i najnowsze małoinwazyjne metody leczenia, np. termoterapię bipolarną Celon, laserowe leczenie chrapania i snoreplastykę, skutecznie lecząc chrapanie i bezdechy senne. Zabiegi przeprowadzane są w ramach chirurgii jednego dnia, co pozwala Pacjentom na szybszy powrót do zdrowia oraz codziennych obowiązków.

W naszym centrum zajmujemy się również kompleksowo leczeniem łysienia przeprowadzając badania trychologiczne, stosując zabiegi medycyny estetycznej mezoterapii, osocza bogatopłytkowego oraz zabiegi implantacji włosów Biofibre.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją i wywiadem z Pacjentem oraz wnikliwą analizą stanu jego zdrowia, oczekiwań i potrzeb. Jedną z najważniejszych dla nas wartości jest holistyczne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta i jego problemu.

Ważne jest dla nas zdrowie, zadowolenie i satysfakcja naszych Pacjentów, ale również ich bezpieczeństwo. Wysokie kwalifikacje, ogromne doświadczenie naszego zespołu medycznego, stale aktualizowana wiedza i umiejętności oraz dostęp do nowoczesnych technologii sprawiają, że możemy zapewnić naszym Pacjentom usługi na najwyższym poziomie przekładają się na profesjonalizm i wysoką jakość usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

793 138 757

info@olimedica.pl

CHR Kupiec I piętro ul. Krzywoustego 9-10 , Szczecin

www.olimedica.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

9.00-18.00

9.00-18.00

9.00-18.00

9.00-18.00

9.00-18.00

9.00-14.00

nieczynne

Lokalizacja na mapie