MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

PODOS Klinika Leczenia Ran

PODOS Klinika Leczenia Ran


PODOS Klinika Leczenia Ran

Ideą Przychodni Podos jest opieka nad stopą na każdym etapie, niezależnie od występującego schorzenia. Dzięki osobom, dla których leczenie chorób stóp jest pasją możemy realizować ten cel.

Ludzkie stopy stanowią idealne narzędzie do poruszania się. Dzięki nim możemy dotrzeć wszędzie. Budowa stopy jest swoista dla człowieka i wbrew obiegowym opiniom, nie ma swojego odpowiednika w świecie zwierząt.

Związane jest to z pionową pozycją w jakiej człowiek się porusza. Prawidłowa budowa i funkcja stopy ma wpływ na cały nasz organizm. Zaburzenia w budowie i funkcji stopy mogą powodować bóle stóp, kręgosłupa a nawet głowy.

Jest to idealna ale podatna na uszkodzenia część naszego ciała. Mając ciągłą styczność z podłożem, amortyzując każdy nasz krok musi znosić bardzo duże obciążenia.

W Podos zatrudniamy profesjonalnych podologów, fizjoterapeutów, oraz lekarzy różnych specjalizacji: ortopedów, chirurgów i diabetologów. Pozwala nam to roztoczyć opiekę nad każdą stopą, od profilaktyki poprzez terapię problemów z paznokciami czy pękającą skórą pięt, skończywszy na chorobach ortopedycznych czy grożącym amputacją Zespole Stopy Cukrzycowej.

22 462 34 96

przychodnia@podos.pl

ul. Narbutta 46/48, Warszawa

www.podos.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

08:00-20:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie