MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

PROFEMED Medycyna Estetyczna

PROFEMED Medycyna Estetyczna


PROFEMED Medycyna Estetyczna

Zespół PROFEMED to ludzie, którzy swoją pracę wykonują z zaangażowaniem, empatią i pasją. W jego skład wchodzą wykwalifikowani specjaliści wielu dziedzin - lekarze medycyny estetycznej, kosmetolodzy, specjaliści od akupunktury, osteopatii, fizjoterapii, masażu, a także psychoterapeuci, psychoseksulog, psychodietetycy, a nawet wizażystka i brafitterka.

W placówce PROFEMED Medycyna Estetyczna w Marriotcie możemy zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, rozprawić się z nadpotliwością, zlikwidować zmarszczki, odmłodzić się za pomocą lasera, wyszczuplić, wykorzystując działanie maszyn najnowszej generacji, a nawet dobrać bieliznę korygującą. W placówce można również skorzystać z kompleksowej oceny kondycji skóry za pomocą aparatu VISIA, która pomoże zaplanować odpowiednie zabiegi i systematycznie oceniać efektywność terapii. Do dyspozycji Klientów jest minibiblioteczka z poradnikami z każdej dziedziny oraz szeroka gama kosmetyków marki Obagi dostępnych do tej pory jedynie w USA.

W naszym centrum zabiegi poprawiające wygląd zewnętrzny są jedynie dopełnieniem procesu przemiany. Jej podstawę w naszej filozofii stanowi dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta proces terapeutyczno-zabiegowy mający na celu holistyczne oddziaływanie na wszystkie aspekty życia.

885 670 140
22 33 22 844

estetyczna@profemed.pl

Aleje Jerozolimskie 65/79 (Hotel Marriott, VI p.), Warszawa

www.profemed.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

9:00-20:00

9:00-20:00

9:00-20:00

9:00-20:00

9:00-20:00

9:00-16:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie