MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

Viva-Derm

Viva-Derm


VIVA-DERM to jedno z pierwszych profesjonalnych centrów dermatologii estetycznej i kosmetologii w Polsce. VIVA-DERM powstało w 1991 roku. Jego inicjatorką i właścicielem jest Barbara Walkiewicz-Cyrańska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii.

VIVA-DERM specjalizuje się w profesjonalnym leczeniu chorób skóry, jej regeneracji i odmładzaniu. Zespół wysoko wykwalifikowanych dermatologów, kosmetologów, fizjoterapeutów i kosmetyczek zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Holistyczne podejście do pacjentów oraz indywidualny program leczenia sprawiły, że VIVA-DERM zyskało duże grono zadowolonych i stałych klientów. Atutem centrum jest także dostęp do najnowszych technologii i aparatury medycznej.

VIVA-DERM oferuje szeroką gamę zabiegów (ponad 50), w tym zabiegi kosmetyczne tj.: mikrodermobrazja, cryolift, zabiegi rewitalizujące, makijaż permanentny; zabiegi dermatologiczne tj. miękki lifting, peelingi medyczne, zabiegi wypełniania np. botoks, leczenie przebarwień, czy nadpotliowści. Zespół VIVA- DERM wykonuje także zabiegi laserowe dotyczące zmian naczyniowych, skórnych, czy zbędnego owłosienia jak również chorób skóry głowy i włosów.

Centrum VIVA-DERM jest laureatem prestiżowego konkursu Perły Medycyny w którym zostało nagrodzone srebrną statuetką w kategorii medycyna estetyczna i kosmetologia. Centrum posiada Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001, który daje pacjentowi pewność, że w VIVA-DERM przestrzegane są zarówno standardy medyczne, jak i prawne, a świadczone usługi są na najwyższym poziomie.

Viva-Derm

Viva-Derm

22 644-04-94
22 816-61-74
691-669-348

centrum@viva-derm.pl

ul. Puławska 403, Warszawa

www.viva-derm.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-21:00

09:00-21:00

09:00-21:00

09:00-21:00

09:00-21:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie