MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

WellDerm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii

dr Agnieszka Bliżanowska

Specjalista dermatolog i członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jeden z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce o wieloletniej praktyce zabiegowej z zakresu odmładzania i korekcji rysów twarzy.

Wykonuje nawet najtrudniejsze zabiegi estetyczne i specjalizuje się w terapiach łączonych, którymi osiąga najlepsze, synergiczne efekty. Coroczny uczestnik najważniejszych światowych kongresów z zakresu medycyny estetycznej. Testuje i wprowadza na polski rynek wiele najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej. Ekspert takich marek jak Skinceuticals, Vichy, La Roche-Posay, Bioderma, Avène. Ekspert aktywnie współpracujący z mediami, w tym największymi w Polsce magazynami dla kobiet.

Założycielka centrów Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm w Warszawie i Wrocławiu, którymi zarządza jako główny beauty designer. Na stałe przyjmuje pacjentów w warszawskim gabinecie WellDerm, gdzie przeprowadza konsultacje i zabiegi estetyczne. Dzięki międzynarodowej aktywności i w oparciu o wieloletnie doświadczenie wybiera do oferty najlepsze zabiegi, urządzenia, preparaty… Ceniona przez pacjentów za kompetencje estetyczne, połączone z maestrią techniczną wykonywanych terapii.

Wysokie poczucie piękna towarzyszy jej w życiu prywatnym. Wspiera młodą sztukę, której dzieła ozdabiają wnętrza centrów WellDerm w Warszawie i Wrocławiu. Miłośniczka dobrej kuchni i życia kulturalnego stolicy. Można ją spotkać m.in. na koncertach jazzowych oraz na widowni Nowego Teatru czy Teatru 6. Piętro. Aktywnie uprawia sporty wodne, a jej pasją jest kitesurfing.


dr Małgorzata Uchman-Musielak


Joanna Stryjewska

Absolwentka Wydziału Kosmetologii Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie. Doświadczony ekspert zabiegów laserowych, które wykonuje od 2008 roku. Specjalizuje się w obsłudze laserów diodowych, o najwyższej skuteczności w trwałej epilacji zbędnego owłosienia.

Na co dzień pracuje również z urządzeniami dedykowanymi do modelowania sylwetki, niwelacji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wśród zabiegom dedykowanym twarzy wykonuje cały wachlarz peelingów medycznych i innych zabiegów, pod ścisłym nadzorem i przy współpracy z dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej WellDerm. Największą satysfakcje daje jej obserwowanie skuteczności przeprowadzanych zabiegów, a radość pacjentów motywuje ją do dalszej pracy. Dlatego chętnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach, na bieżąco poznaje nowe trendy i technologie w kosmetologii.

Zamiłowanie do skutecznych i efektownych działań towarzyszy jej także w życiu prywatnym. Jeśli kuchnia (uwielbia gotować) to tylko o zdecydowanych smakach. Jej ulubioną przyprawą jest pieprz cayenne. Nie należy do romantyczek. W wolnych chwilach odwiedza strzelnicę i gale mieszanych sztuk walki. W pracy i w życiu celnie trafia w 10-tkę.


Urszula Chodorska-Lema

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Estetyczna. Ukończyła także renomowaną Międzynarodową Akademię Charakteryzacji Marii Ewy Dziewulskiej. Na starcie kariery zawodowej profesjonalnie zajmowała się kreowaniem i wykonywaniem makijażów artystycznych.

Od 2006 roku pracuje jako kosmetolog w warszawskich gabinetach medycyny estetycznej. W centrum WellDerm przy ulicy Pięknej 44 wykonuje wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, w tym peelingi chemiczne i zabiegi laserowe. Ponieważ kosmetologia jest jej pasją, uczestniczy w licznych szkoleniach, warsztatach i kongresach kosmetologicznych.

Jest przekonana, że poprawa wyglądu wpływa na lepsze samopoczucie, a szerzej (holistycznie) także na stan zdrowia pacjentów. Dlatego swoją pracę traktuje jak powołanie. Nie ogranicza się do wykonywania zabiegów, chętnie służy pomocą w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej, która poprzez efekt synergii zwiększa skuteczność zabiegów gabinetowych.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Refleksologii w Warszawie. Interesuje się terapiami naturalnymi, medycyną chińską i psychologią humanistyczną. W wolnych chwilach ćwiczy jogę i spędza czas z córką.


Kinga Borek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo. Zdobywała doświadczenie jako pielęgniarka anestezjologiczna na bloku operacyjnym Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie asystowała przy skomplikowanych zabiegach oraz na oddziale przeszczepów szpiku kostnego w Warszawskim Instytucie Hematologii i Transfuzjologii.

W Centrum WellDerm w Warszawie współpracuje z lekarzami przy wszystkich iniekcyjnych zabiegach medycznych, jest zaangażowana m.in. w terapie osoczem bogatopłytkowym PRP oraz w mikronakłuwanie.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych, obsługuje zaawansowany sprzęt do modelowania ciała oraz drenażu limfatycznego (Endermologie LPG). Wykonuje również zlecone przez lekarzy peelingi chemiczne.

Pielęgniarka z powołania, dba o komfort i dobre samopoczucie pacjentów, którzy cenią sobie jej kompetencje i życzliwość.

Poza pracą oddaje serce swoim czworonożnym podopiecznym (4 koty) i marzy o zamieszkaniu pod Warszawą w gospodarstwie agroturystycznym pełnym zwierząt. W pobliżu na pewno musiałaby znajdować się jakiś zbiornik wodny, a najlepiej wakepark, ponieważ jej pasją sportową jest wakeboarding.


Małgorzata Zawadzka

Studentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie na Wydziale Prawa i Administracji. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy recepcjonistki. Odpowiada za planowanie, przebieg i monitoring wizyt pacjentów warszawskiego Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm. Współpracuje z lekarzami oraz personelem medycznym.

Do Warszawy przeprowadziła się z Pomorza i wciąż z rozrzewnieniem wspomina krajobrazy rodzinnego Sztumu. Nie przeszkadza jej to w miłości do gór, jest zapaloną fanka sportów zimowych, zwłaszcza snowboardu.

Ma jeszcze jedną przyjemną pasję – gotowanie. Na wzór telewizyjnego programu organizuje ze znajomymi rodzinne potyczki kulinarne. Ostatnio pokonała konkurencję, następującym menu: krem z zielonego groszku, szaszłyki z łososia na purée z bobu z rukolą i grapefruitem oraz tiramisu malinowe z bezą. Smacznego ;


Mariola Robak

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych „Pedagogium” w Warszawie. Od początku kariery zawodowej, którą rozpoczęła w 1996 roku, związana z obsługą sekretariatu. Jako specjalista ds. biurowych i recepcjonista ceni sobie porządek i dobra organizację, co ma ogromne znaczenie dla sprawnego funkcjonowania centrum obsługi klientów Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm w Warszawie.

Odpowiada za planowanie, przebieg i monitorowanie wizyt pacjentów warszawskiej kliniki WellDerm. Pacjenci doceniają jej promienny uśmiech, który – jak przyznaje – jest wyrazem jej wrodzonego optymizmu i otwartości w kontaktach z ludźmi.

Wolny czas najchętniej spędza z rodziną – mężem i dwoma synami, których zaraża miłością do sportu i muzyki. Chętnie wyjeżdża poza miasto, by zmienić krajobraz, naładować akumulatory i cieszyć się pięknem natury.


Piotr Stępkowski

Absolwent kierunku zarządzania na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania funduszami europejskimi oraz psychologii w biznesie.

Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzeniu. W Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm od początku działalności odpowiada za administrację, finanse i rozwój firmy.


22 24 34 144
509 370 071

rejestracja.warszawa@wellderm.pl

ul. Piękna 44, Warszawa, Warszawa

www.wellderm.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie