MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

WellDerm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii

dr Agnieszka Bliżanowska

Specjalista dermatolog i członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jeden z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce o wieloletniej praktyce zabiegowej z zakresu odmładzania i korekcji rysów twarzy.

Wykonuje nawet najtrudniejsze zabiegi estetyczne i specjalizuje się w terapiach łączonych, którymi osiąga najlepsze, synergiczne efekty. Coroczny uczestnik najważniejszych światowych kongresów z zakresu medycyny estetycznej. Testuje i wprowadza na polski rynek wiele najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej. Ekspert takich marek jak Skinceuticals, Vichy, La Roche-Posay, Bioderma, Avène. Ekspert aktywnie współpracujący z mediami, w tym największymi w Polsce magazynami dla kobiet.

Założycielka centrów Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm w Warszawie i Wrocławiu, którymi zarządza jako główny beauty designer. Na stałe przyjmuje pacjentów w warszawskim gabinecie WellDerm, gdzie przeprowadza konsultacje i zabiegi estetyczne. Dzięki międzynarodowej aktywności i w oparciu o wieloletnie doświadczenie wybiera do oferty najlepsze zabiegi, urządzenia, preparaty… Ceniona przez pacjentów za kompetencje estetyczne, połączone z maestrią techniczną wykonywanych terapii.

Wysokie poczucie piękna towarzyszy jej w życiu prywatnym. Wspiera młodą sztukę, której dzieła ozdabiają wnętrza centrów WellDerm w Warszawie i Wrocławiu. Miłośniczka dobrej kuchni i życia kulturalnego stolicy. Można ją spotkać m.in. na koncertach jazzowych oraz na widowni Nowego Teatru czy Teatru 6. Piętro. Aktywnie uprawia sporty wodne, a jej pasją jest kitesurfing.


dr Joanna Suseł

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, uczestnik międzynarodowych konferencji naukowych.

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów we wrocławskim Centrum WellDerm. Jest dermatologiem z zamiłowania, choć o wyborze zawodu zadecydował przypadek. I to taki, który mógłby stać się inspiracją hollywoodzkiej komedii romantycznej.

Przyznaje się do tego, że jest uparta i dociekliwa. Z detektywistycznym zacięciem tropi przyczyny chorób skóry, diagnozuje zmiany skórne, współpracując na co dzień z histopatologami. Największą satysfakcję odczuwa, gdy uda się jej zdiagnozować rzadki i niejednoznaczny przypadek.

Jako lekarz medycyny estetycznej wykonuje wszystkie zabiegi, w tym laserowe i wolumetryczne. Fascynuje ją harmonia ludzkiego ciała – prywatnie rzeźbi w glinie i maluje. Teraz uczy się włoskiego i planuje emeryturę na Sycylii. Znając jej upór, na pewno postawi na swoim.


dr Marek Suseł

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. W Centrum WellDerm specjalizuje się w badaniach dopplerowskich układów żylnego i tętniczego oraz wielokierunkowym leczeniu żylaków. Wykonuje także zabiegi dermatochirurgiczne.
Uważany za siłę spokoju, jest tak naprawdę uzależniony od mocnych wrażeń. Adrenaliny na co dzień dostarcza mu sport. Jeździ na motocyklu, uprawia narciarstwo pozatrasowe. O kondycję dba takżew domowym zaciszu trenując crossfit.
Ceni sobie podróże w miejsca o zdecydowanie wyższych temperaturach niż w Polsce. Zafascynowany Australią i Nową Zelandią.


dr Agnieszka Rusin-Tupikowska

Specjalista dermatolog, wieloletni pracownik Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Państwowego Szpitala Klinicznego nr 1 we Wrocławiu.

Nagrodzona przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (oddział dolnośląski) za pracę doktorską poświęconą zmianom skórnym u osób uprawiających różne dyscypliny sportu. W dermatologii fascynuje ją przede wszystkim diagnostyka – rozpoznawanie schorzeń oraz ich przyczyn – co, jak sama przyznaje, ma dużo wspólnego z emocjonującą pracą detektywa.

Przyjmuje pacjentów dermatologicznych we wrocławskim Centrum WellDerm, gdzie zajmuje się przede wszystkim terapią trądziku młodzieńczego, osób dorosłych, trądziku różowatego, diagnostyką znamion skórnych, a także leczeniem innych chorób dermatologicznych.

W studenckich czasach śpiewała w zespole rockowo- bluesowym i stara się nadal rozwijać tę muzyczną pasję, kiedy tylko czas pozwala. Jej ostatnie odkrycie to audiobooki, dzięki którym pochłania solidną porcję literatury, zawyżając polską średnią obcowania z kulturą.


dr Monika Heisig

Dermatolog estetyczny. Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu (medycyna i stomatologia) oraz wykładowca dermatologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu na wydziale kosmetologii.

Przyjmuje pacjentów we wrocławskim centrum WellDerm. Konsultuje zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz włoskim. Jest w trakcie specjalizacji w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii (EADV). Autorka artykułów z dermatologii publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. Uczestniczyła w wielu stażach i szkoleniach zagranicznych m.in. w USA, Austrii, Belgii, Niemczech, Hiszpanii i Turcji. Regularnie bierze udział w międzynarodowych kongresach z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej. Interesuje ją szczególnie psychodermatologia, choroby dermatologiczne u dzieci a także leczenie trądziku zwykłego i różowatego. W medycynie estetycznej stawia na naturalny efekt zabiegów.

Prywatnie miłośniczka tańca (trenuje zumbę). Pasjonują ją życiorysy sławnych ludzi świata mody i sztuki, dlatego najchętniej czyta biografie. Dobrze czuje się w wielkomiejskim krajobrazie, chętnie zwiedza światowe metropolie.


dr Monika Kukulska

Lekarz medycyny estetycznej, w trakcie doktoratu na wydziale lekarskim wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego.

Przyjmuje pacjentów we wrocławskim Centrum WellDerm. Specjalizuje się w technikach podawania kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Wykonuje także popularne wśród pacjentów mezoterapie oraz lipolizę igłową. Ceni medycynę estetyczną, ponieważ daje jej możliwość aktywnego działania i wykorzystania umiejętności manualnych.

Zainteresowanie i praktykę w zakresie medycyny estetycznej łączy interdyscyplinarnie z gastroenterologią. Jest w trakcie pracy doktorskiej realizowanej w Katedrze Gastroenterologii i Hepatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W ramach specjalizacji z chorób wewnętrznych rezyduje jako asystent w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym. Współorganizatorka licznych konferencji naukowych i wykładowca XIX Wrocławskiej Wiosny Gastrologicznej. Autorka wielu publikacji w prasie medycznej.

Realizuje się w działaniu, w trakcie studiów urodziła dwójkę dzieci, a pasja – jaką obdarza medycynę – nie pozwoliła jej nawet pomyśleć o przerwie w nauce na czas macierzyństwa. Także teraz ambitnie łączy życie rodzinne z bogatą aktywnością zawodową w dwóch dyscyplinach medycznych. Relaksuje się na torze pływackim oraz wśród najbliższych. Lubi dalekie podróże, ostatnio w trakcie wyprawy do Azji zwiedzała Wietnam, Kambodżę i Tajlandię


Maria Semla

Kosmetyczna

Kosmetyczka o długoletnim doświadczeniu w zawodzie. Specjalizuje się w kosmetyce leczniczej, poprzedzonej konsultacjami u lekarzy specjalistów w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu.

Wykonuje zarówno typowe zabiegi kosmetyczne jak także zabiegi depilacji laserowej, mezoterapii, fotoodmładzania skóry. Prowadzi pacjentów przy głębszych, lekarskich peelingach. Wszystkie zabiegi wykonuje w ścisłej współpracy z lekarzami Centrum WellDerm. Zaufany doradca wielu pacjentów w sprawach codziennej pielęgnacji skóry.

Specjalizuje się w kosmetyce upiększającej (manicure, henna, makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny). Wyczarowuje najpiękniejsze makijaże permanentne, jej sposób na kreskę na oku to jedna z pilnie strzeżonych tajemnic.

Porzuca precyzję, która towarzyszy jej w wykonywaniu makijażu czy nakładaniu peelingu, gdy wchodzi do kuchni. Uwielbia zmieniać przepisy kulinarne, a jej fantazje na temat klasycznych potraw zdobywają uznanie przyjaciół i rodziny. Miłośniczka kina i teatru, który porzuciła dla obecnego zawodu. Nim została kosmetyczką czarowała widzów na deskach teatru.


Kamila Hulisz

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, ukończyła Wydział Zdrowia Publicznego kierunek Pielęgniarstwo.

W Centrum WellDerm przeprowadza: epilację laserową, zlecone przez lekarzy laserowe usuwanie przebarwień i zamykanie naczynek, peelingi medyczne i mezoterapie oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Wśród terapii modelujących sylwetkę specjalizuje się m.in. w nieinwazyjnych zabiegach np. Endermologii LPG lub Exilis. Asystuje też dr Markowi Susłowi przy zabiegach chirurgicznych oraz przy zabiegach wprowadzania nici liftingujących.

Żywiołowa, uśmiechnięta, nieustannie rozsyła pozytywną energię i zaraża dobrym nastrojem. Lubi kontakt z pacjentami, każdy zabieg to okazja do ciekawej rozmowy. Pacjenci, którzy mają zabieg u Kamili mogą liczyć nie tylko na poprawę urody, ale także samopoczucia.

Dobrą energię czerpie z… Wrocławia, który uwielbia. Akumulatory ładuje podczas spotkań z przyjaciółmi. W weekend można ją spotkać w klimatycznych wrocławskich klubach.


Justyna Szostak

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

Jest zwolenniczką prewencji w zapobieganiu starzeniu się skóry, dlatego za swoje zawodowe motto uznaje przypisywaną Hipokratesowi maksymę „lepiej zapobiegać, niż leczyć”. W WellDerm zajmuje się kosmetologią pielęgnacyjną, wykonuje peelingi chemiczne oraz zabiegi anti-aging na twarz i ciało. W jej kompetencjach jest również epilacja laserowa. Stale doskonali swoje umiejętności, poświęcając dużo czasu na dodatkowe szkolenia i rozwój. W pracy zadowolenie sprawia jej satysfakcja pacjentów.

Pasje pozazawodowe także wiążą się z urodą – interesuje się trendami w wizażu i stylizacji paznokci. Dużo czyta, zwłaszcza kryminały, które są przeciwieństwem spokoju i harmonii, panującej w pracy. Jej ulubionym pisarzem jest Stephen King.


Agnieszka Czuchajewska

Absolwentka AWF we Wrocławiu. Od 2006 roku związana zawodowo z branżą medyczno-usługową.

Odpowiada za planowanie, przebieg i monitoring wizyt pacjentów wrocławskiego Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. Opiekuje się stroną internetową kliniki oraz wspiera prace nad wizerunkiem WellDerm, w czym pomagają jej ukończone studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku nowoczesny marketing.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z pasją jeździ na rolkach i rowerze. Od lat wędruje po polskich górach, ostatnio zdobyła najwyższe w Polsce, Rysy i czeka na propozycje kolejnych wyzwań. We Wrocławiu zachwycają ją miejskie murale. Polubiła Muzeum Współczesne Wrocław, na placu Strzegomskim, a zwłaszcza znajdujący się na dachu schronu Klub-Muzeum z widokiem na miasto i… WellDerm (muzeum od pracy dzieli 5-minutowy spacer).


Magdalena Pawlak

Koordynuje pracę recepcji wrocławskiego Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm, współpracuje z lekarzami i personelem medycznym. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, zafascynowana białym kitlem.

Od dziecka zawód lekarza to dla niej synonim szacunku, kompetencji i autorytetu, nic więc dziwnego, że tak chętnie współpracuje z dermatologami estetycznymi WellDerm.

Po pracy chętnie ogląda telewizyjne kanały tematyczne poświęcone pielęgnacji urody, konfrontując ofertę konkurencji. Ładuje baterie do kolejnego tygodnia pracy podczas rodzinnych wypadów za miasto – odpoczywa od zgiełku w ogrodowej altanie z widokiem na las.


Monika Waleńska

To ona kieruje recepcją Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii we Wrocławiu, gdzie odpowiada m.in. za planowanie i monitorowanie wizyt pacjentów oraz jakość obsługi.

Związała się z medycyną estetyczną po kilkunastu latach pracy w branży skoncentrowanej także na urodzie, tyle że słowa czytanego (z wykształcenia jest także poligrafem). O tym, że jest urodzoną optymistką, nikogo nie trzeba przekonywać, jej uśmiech pacjenci WellDerm otrzymują na dzień dobry razem z filiżanką kawy, za którą także przepada.

W wolnych chwilach właśnie w towarzystwie aromatycznego napoju ucieka w świat fantasy. Gdy wraca do rzeczywistości, chętnie zaprasza znajomych na kolacje do domu, w którym wszystko kręci się wokół dużego, rodzinnego stołu. Akumulatory do pracy ładuje na pustych nadbałtyckich plażach, gdzie wyjeżdża nawet kilka razy w roku.


Piotr Stępkowski

Absolwent kierunku zarządzania na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania funduszami europejskimi oraz psychologii w biznesie.

Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzeniu. W Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm od początku działalności odpowiada za administrację, finanse i rozwój firmy.


WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej

(71) 780 66 26
601 781 481

rejestracja.wroclaw@wellderm.pl

ul. Inowrocławska 21/2, Wrocław

www.wellderm.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

09:00-20:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie