MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

YONELLE Zwolińska Beauty Institute

YONELLE Zwolińska Beauty Institute


YONELLE Zwolińska Beauty Institute to kolejny, trzeci autorski projekt Jolanty Zwolińskiej - kreatorki kosmetycznych marek sukcesu (wcześniej Soraya, Dermika). Nowatorska, spójna koncepcja beauty powstała na bazie bogatego doświadczenia, osiągnięć najnowszej światowej wiedzy kosmetologicznej i współpracy z uznanymi ekspertami z zakresu kosmetyki, pielęgnacji i medycyny estetycznej.

W połowie października 2011r. YONELLE Zwolińska Beauty Institute zainaugurował swoją działalność otwierając Salon i Medispa na warszawskim Żoliborzu. Miejsce, od 2003 roku bardzo dobrze znane, jako pierwszy Instytut Dermika Salon&Spa, przeszło do tego czasu kompletną metamorfozę. Zmieniło nie tylko nazwę, wnętrze i wyposażenie, ale także zaprezentowało innowacyjne i absolutnie niepowtarzalne menu zabiegowe. Gwarancją kontynuacji tego, co najlepsze, pozostała dotychczasowa właścicielka i zespół specjalistów. Zespołem Medispa kieruje od początku dr n.med Monika Kuźmińska, do zespołu należą też lekarz medycyny estetycznej Ewa Rybicka oraz dermatolog dr Beata Nalewajek. Specjaliści z długoletnim doświadczeniem są gwarancją prawidłowo wykonanych i dobrze dobranych zabiegów medycyny estetycznej.

Nasze PRIORYTETY:

SKUTECZNOŚĆ ! NOWOCZESNOŚĆ ! BEZPIECZEŃTWO !

Łączymy techniki i osiągnięcia medycyny estetycznej i kosmetyki w spójne programy.

Stosujemy tylko bezpieczne i sprawdzone metody medycyny estetycznej.

Wykorzystujemy nowinki ze świata medycyny estetycznej tylko po sprawdzeniu ich skuteczności

Proponujemy naszym pacjentom zabiegi specjalnie dla nich dobrane i często modyfikowane w zależności od potrzeb pacjenta.

Specjalizujemy się w zabiegach nićmi liftingującymi PDO metodą koreańską HANBANG, które wykonuje dr Kuźmińska, otrzymała jako jedyna w Polsce mistrzowski certyfikat stosowania nici PDO wydany w Korei przez Hyundai Medtech PDO Technology Institute oraz PDO Master Education Board.

Wykonujemy praktycznie wszystkie dostępne i dopuszczone w UE zabiegi medycyny estetycznej. Zależy nam na zapewnieniu ciągłości opieki estetycznej nad naszymi pacjentami co udaje nam się od 2003 roku.

YONELLE Zwolińska Beauty Institute

(22) 330-90-35

medispa@yonelle.pl

ul. Gen. J. Zajączka 9a, Warszawa

instytut.yonelle.pl/oferta/medycyna-estetyczna/

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

12.00-20:00

8:00-20:00

12.00-20:00

8:00-20:00

8:00-16:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie