MedycynaEstetyczna.com.pl


Ciało doskonałe

Marzenie o szczupłej sylwetce jest nareszcie do spełnienia! Wystarczy skorzystać z pomocy fachowców i wybrać jeden z nowoczesnych zabiegów wykorzystujących liposukcję.

Młody i atrakcyjny wygląd to marzenie wszystkich, chociaż jedni przywiązują do niego większą, inni mniejszą wagę. Frustrujący może być jednak fakt, że mimo zbilansowanej diety i godzin spędzonych na siłowni oponka z brzucha czy boczki nie chcą zniknąć. Nie wszystko jest winą złej diety i nieodpowiednich ćwiczeń – niektóre partie ciała są zwyczajnie odporne na ich działanie. Nie trzeba jednak porzucać marzeń o idealnej sylwetce, po prostu należy znaleźć alternatywę.

Powiedz tłuszczowi bye bye
Liposukcja jest zabiegiem, któremu poddają się największe gwiazdy, ale i zwykli ludzie. Pozwala w zaledwie kilka godzin pozbyć się zbędnych kilogramów – bez wysiłku i drakońskiej diety. Brzmi jak bajka? Nie. Po prostu nowoczesne zabiegi opierające się na liposukcji wykorzystują coraz to nowe metody walki ze zbędnymi kilogramami. Który z nich wybrać i czym się od siebie różnią? Podpowiadamy!

Vaser Lipo
Dzięki postępowi technologicznemu ultradźwięki wkroczyły do chirurgii estetycznej. Stosowane w zabiegach liposukcji spowodowały rewolucyjną zmianę w samych zabiegach jak i w uzyskanych wynikach.
Energia ultradźwiękowa jest dostarczana wprost do tkanki tłuszczowej, powodując jej emulgację, ale nie zniszczenie. Vaser Lipo Hi-Def jest zabiegiem, który korzysta z technologii ultradźwiękowej, a następnie do tworzenie efektu trójwymiarowości w rzeźbieniu sylwetki, pozwalając na odsłonięcie mięśni. To nie tylko odessanie tłuszczu, ale rzeźbienie i nadawanie atletycznego, wysportowanego wyglądu sylwetce. Vaser Lipo może być stosowany nie tylko na tych obszarach, gdzie stosujemy tradycyjną liposukcję, ale również tam, gdzie chirurdzy do tej pory się obawiali, np. na szyi, twarzy, piersiach, plecach, podudziach i ramionach. Vaser Lipo nie jest przeznaczony do usuwania dużych objętości tłuszczu. Dlatego polecamy go osobom, które mimo ćwiczeń nie mogą uzyskać atletycznej, wysportowanej sylwetki. Rekonwalescencja po zabiegu jest dużo szybsza niż po tradycyjnej liposukcji (wystarczą 2–3 dni).

Body Jet
Podczas tego zabiegu poprzez kaniule pod skórę wprowadzana jest specjalna mieszanina, która pomaga rozbić tkankę tłuszczową. Roztwór wodny wnika w przestrzeń międzykomórkową i rozluźnia jej strukturę, dzięki czemu łatwiej jest usunąć tłuszcz z organizmu. Odsysanie tłuszczu, wraz z wtłoczonym do organizmu roztworem wodnym, odbywa się także przy pomocy kaniuli – pozwala to na uniknięcie pozostania roztworu pod skórą, a co za tym idzie – opuchlizny oraz obrzęków. Podawany w trakcie zabiegu liposukcji Body Jet roztwór jednocześnie znieczula operowany obszar oraz zwęża naczynia krwionośne, minimalizując krwawienie. Liposukcja wykonana metodą Body Jet jest dedykowana nie tylko osobom pragnącym pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale także paniom, które chcą zarówno usunąć zbędną tkankę tłuszczową, jak i... powiększyć piersi w naturalny sposób! Na czym to polega? Uzyskana w trakcie zabiegu liposukcji Body Jet tkanka tłuszczowa zostaje następnie wykorzystana jako materiał służący do powiększania biustu. Większy rozmiar i minimum powikłań gwarantowane!

zobacz więcej


SkinClinic

ul. Stawki 4b Warszawa

tel: 22 424 46 46,
663 40 10 10

SkinClinic