MedycynaEstetyczna.com.pl


Korekcja powiek plazmą D.A.S. medical

Opadające powieki są problemem nie tylko estetycznym – mogą również znacznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Osoby, które borykają się z tym problemem, ale obawiają się interwencji chirurgicznej, mają możliwość skorzystania z nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Zabiegi plazmą D.A.S medical to skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu można przeprowadzić niechirurgiczną korekcję powiek bez używania skalpela. Zabiegi są bezpieczne, szybko poprawiają wygląd oprawy oka, nie wymagają długotrwałej i uciążliwej rekonwalescencji.


Przebieg zabiegu korekcji powiek z wykorzystaniem plazmy D.A.S. medical

Innowacyjne, niechirurgiczne zabiegi korygujące opadające powieki są wykonywane przy użyciu urządzenia generującego plazmę, wykorzystującego fale długie o częstotliwości radiowej. Urządzenie tworzy na skórze efekt plazmy, która ogrzewa i wygładza skórę, a w efekcie unosi opadające powieki. Zabieg jest bezbolesny, wysoce skuteczny, bardzo dobrze tolerowany. Pacjent do zabiegu nie musi się w żaden sposób przygotowywać. Nie ma również konieczności wyłączenia z codziennego życia na czas rekonwalescencji – przebiega ona bezproblemowo i jest mało uciążliwa.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu?

Podstawowym efektem po zabiegu plazmą D.A.S medical jest selektywne usunięcie nadmiaru tkanki. Odbywa się to bez koniecznością nagrzewania i naruszania tkanek otaczających powieki. Poza usunięciem nadmiaru tkanki można również liczyć na uruchomienie i przyspieszenie naturalnego mechanizmu regeneracji i odbudowy skóry, reorganizację włókien kolagenowych, stymulację syntezy włókien kolagenowych. Skóra wokół oczu jest bardziej napięta, jędrna, gęsta, można również zauważyć widoczne zmniejszenie się kurzych łapek. Zabieg plazmą D.A.S medical wpływa więc również na odmłodzenie wyglądu, świetnie sprawdza się w przypadku reedukacji drobnych zmarszczek wokół oczu i ust.

Ile zabiegów trzeba wykonać żeby uzyskać optymalny efekt ?

Liczba zabiegów plazmą D.A.S medical jest uzależniona przede wszystkim od stopnia zaawansowania problemu i tego, na jakim etapie pacjent zgłosi się do specjalisty. Ostateczną decyzje podejmuje lekarz prowadzący po dokładnym obejrzeniu pacjenta. Przy lekko opadających powiekach bardzo dobre i długotrwałe efekty można uzyskać już po jednym zabiegu. Jeśli jednak powieki bardzo mocno opadają, najczęściej zaleca się przeprowadzenie trzech zabiegów w odstępach około półtora miesiąca.

Rekonwalescencja po zabiegu plazmą D.A.S. medical

Pacjenci decydując się na zabieg korekcji powiek plazmą D.A.S medical nie muszą martwić się długą i skomplikowaną rekonwalescencją. Do codziennych obowiązków można wrócić już następnego dnia po zabiegu. Przez kilka dni może się utrzymywać lekki obrzęk, zaczerwienienie czy tkliwość tych miejsc, które poddane zostały zabiegowi. Na skórze pozostają również niewielkie, ledwo widoczne strupki, które same odpadają po mniej więcej pięciu dniach. Po tygodniu od zabiegu strupki znikną, opuchlizna zejdzie, a skóra będzie jędrna, bardziej napięta i wyraźnie odmłodzona.

Dlaczego zabieg plazmą D.A.S. medical jest lepszy od innych?

Zabieg plazmą D.A.S medical nie jest pierwszym zabiegiem, który wykorzystuje plazmę do korekcji opadających powiek. Jednak w porównaniu do zabiegów starszego typu, ten zabieg jest zdecydowanie bardziej bezpieczny, skuteczny, nie powoduje bólu ani dyskomfortu. Dodatkowo czas rekonwalescencji po zabiegu jest skrócony do minimum. Plazma D.A.S medical jest również mniej inwazyjna i zdecydowanie bardziej bezpieczna od wszelkich interwencji chirurgicznych. W przypadku opadających powiek w stadium niewielkim oraz średnio zaawansowanym można z powodzeniem stosować plazmę D.A.S medical jako szybszą i efektywniejszą alternatywę dla wszelkich interwencji chirurgicznych w obrębie powiek. Jeśli decydujemy się na przeprowadzenie zabiegu, warto korzystać wyłącznie z usług doświadczonych specjalistów, którzy zabiegi plazmą D.A.S medical przeprowadzają na co dzień. Zapraszamy na konsultacje i zabiegi

https://megalens.com.pl/zabiegi/opadanie-powiek/

Mega-Lens Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna
Warszawa, ul. Surowieckiego 8 lok.809
Telefon 22 855 51 41, 22 644 51 51