MedycynaEstetyczna.com.pl


Lipoliza Palomar SlimLipo 3D

zabieg usuwania zmarszczek

Chcesz znaleźć szybki i skuteczny sposób na pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej? Zapoznaj się z innowacyjną metodą, jaką niewątpliwie jest lipoliza laserowa Palomar SlimLipo 3D.

 

Zdrowa dieta, regularne ćwiczenia i ogólna troska o kondycję nie zawsze są gwarantem szczupłej sylwetki. Jeśli pozbycie się tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała jest dla Ciebie trudnością, sprawdź, co może zaoferować Ci medycyna estetyczna. Doskonałym rozwiązaniem mogą być bezpieczne i małoinwazyjne zabiegi, dzięki którym skutecznie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej i wymodelujesz wybrane części ciała – takie jak np. brzuch, uda czy biodra.

 

Lipoliza laserowa Palomar SlimLipo 3D – jak przebiega  zabieg?

 

Jednym z zabiegów, które zapewniają skuteczny rezultat modelowania sylwetki jest lipoliza laserowa. Dzięki niej możesz pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej nagromadzonej w wybranych partiach ciała. Zabieg ten polega na dostarczaniu promieni lasera pod skórę – może to się odbyć na różne sposoby. Jeśli chodzi o omawianą metodę – tj. lipolizę laserową Palomar SlimLipo 3D – wygląda to tak, że poprzez małe nacięcie wprowadzana jest pod skórę unikalna sonda laserowa. Emitowany przez nią strumień światła lasera nakierowany  bezpośrednio na komórki tłuszczowe  rozpuszcza je i znaczną  część usuwa. Dzięki tej metodzie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej  zlokalizowanej w miejscach takich jak brzuch, biodra, uda, ale nie tylko tam – również na plecach czy kolanach, a więc w tych obszarach, gdzie trudno jej się pozbyć i inne metody nie zdają egzaminu.

 

Podczas zabiegu lipolizy laserowej Palomar SlimLipo 3D, można pozbyć się od 0,5 litra do nawet 5 litrów zbędnej tkanki tłuszczowej! Zabieg trwa około 1,5 godziny, zaraz po nim można dostrzec pierwsze efekty. Finalnym rezultatem nożna cieszyć się już po kilku tygodniach. Co ważne, zabieg ten w odróżnieniu od tradycyjnej liposukcji jest małoinwazyjny i może być wykonywany  znieczuleniu miejscowym.  Zabieg jest bezpieczny  i  w zasadzie bezbolesny. Nie wymaga hospitalizacji ani długiej rekonwalescencji. Po zabiegu nie pozostają też żadne blizny. Uzyskane rezultaty są trwałe – wystarczy 1 zabieg, aby cieszyć się znacznie szczuplejszą sylwetką. Szczególnie istotne jest jednak to, aby zdać się na  doświadczony i wykwalifikowany personel – to podstawa przy zabiegach medycyny estetycznej.

 

Postaw na Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki ELITE

 

Godną zaufania kliniką w której wykonuje się innowacyjne zabiegi, takie jak Palomar SlimLipo 3D jest warszawskie Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki ELITE, które specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach z wykorzystaniem laserów. 20-letnie doświadczenie w tym obszarze  jest bez wątpienia atutem kliniki, podobnie jak wykwalifikowany personel medyczny, który na co dzień wykorzystuje w swojej pracy najnowsze technologie. Pacjenci kliniki ELITE mogą liczyć dzięki temu na bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania zabiegów

 

 

Na czym polega unikalność polecanej przez nas metody?

 

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Palomar SlimLipo 3D bazuje na falach laserowych o konkretnych długościach, czyli 924 nm i 975 nm – właśnie takie długości fal laserowych stosuje się podczas zabiegów lipolizy laserowej Palomar SlimLipo 3D. Co ważne – fale laserowe 924 nm i 975 nm stosowane są tylko i wyłącznie w tej metodzie lipolizy, a odpowiedni dobór fal jest wynikiem wcześniejszych kilkuletnich prac badawczych. Skuteczność zastosowania fal o takich długościach została potwierdzona naukowo i opatentowana. Laser Palomar SlimLipo stworzył zupełnie nowe możliwości modelowania ciała. Warto podkreślić, że promienie lasera nie tylko rozpuszczają najbardziej oporne komórki tłuszczowe równomiernie je usuwając, ale jednocześnie ujędrniają skórę. Dzięki temu po zabiegu liposukcji laserowej z wykorzystaniem urządzenia Palomar SlimLipo 3D nie ma efektu obwisłej, ani wiotkiej skóry.

Optymalne dobranie długości fal przez specjalistów Palomar  było efektem  10-letnich prac badawczych które wykazały, że fale o długość 924 nm są najbardziej skuteczne w rozpuszczaniu tkanki tłuszczowej, a fale o długości 975 nm działając bezpośrednio na skórę stymulują naturalną odbudowę włókien kolagenowych, a tym samym poprawiają kondycję naszej skóry.


Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

ul. Złota 61 Warszawa

tel: 22 654 01 14

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki