MedycynaEstetyczna.com.pl


Modna pupa!

Kanony kobiecego piękna zmieniały się na przestrzeni wieków, a czasami nawet kilku lat. Jedną z części ciała, która wyjątkowo często ulegała trendom była... pupa. Teraz po raz kolejny powróciła do łask, co możemy zaobserwować w kolorowych magazynach, filmach, czy na teledyskach. 

Kobiety są w stanie zrobić bardzo wiele, aby zbliżyć się do wymarzonego ideału. Jednak nie zawsze same ćwiczenia czy dieta wystarczą, aby pupa była jędrna i zgrabna. Wtedy z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. W Mandala Beauty Clinic przeprowadzane są zarówno zabiegi plastyki pośladków z użyciem implantów, jak i coraz bardziej popularny lifting brazylijski. 

Lifting brazylijski to autoprzeszczep tkanki tłuszczowej z jednego miejsca i wykorzystanie go do powiększenia i poprawy kształtu innego, w tym wypadku pośladków. Ponieważ zamiast implantów stosuje się materiał własny, to zabieg ten jest bezpieczny i daje maksymalnie naturalne efekty. W klinice Mandala tłuszcz pobierany jest zazwyczaj nowoczesną metodą Vaser Lipo. Jest to mało inwazyjny zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków. Umożliwia rzeźbienie sylwetki, i to nie tylko samych pośladków, ale również bioder, dolnej części pleców czy ud. 

Efekt końcowy zależy w dużej mierze od specyfiki organizmu. „Może być tak spektakularny, jak u znanej hiszpańskiej DJ-ki Sonii Hill” — zauważa właściciel Mandala Beauty Clinic dr Samir Ibrahim. Trzeba jednak pamiętać, że ważna jest także technika podania i doświadczenie lekarza. Dr Samir Ibrahim przez lata pracował w regionie Zatoki Perskiej, gdzie plastyka pośladków jest jednym z najpopularniejszych zabiegów. Został także certyfikowanym trenerem technik liposukcji Vaser Lipo i obecnie szkoli następne pokolenie specjalistów. Pacjentki kliniki mogą więc mieć pewność, że są w dobrych rękach.

Każda kobieta, która zastanawia się nad modelowaniem pośladków, najpierw spotyka się z lekarzem. W czasie konsultacji dobiera on najodpowiedniejszą w danym przypadku metodę, omawia potrzeby pacjentki i pożądany przez nią wygląd. Jednocześnie dba o to, aby sylwetka pozostała proporcjonalna. Mottem Mandala Beauty Clinic jest bowiem harmonia ducha i ciała. Tylko dzięki niej możemy czuć się dobrze we własnym ciele i być pewne siebie w każdej sytuacji.


MANDALA BEAUTY CLINIC

ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3 Poznań

tel: 61 833 08 81

MANDALA BEAUTY CLINIC