MedycynaEstetyczna.com.pl


Wiosenne S.O.S dla skóry

zapraszamy na zabiegi

Oglądając kolorowe magazyny zastanawiasz się jak to jest możliwe, że fotografowane kobiety wyglądają tak nieskazitelnie?

Niejedna z Was na pewno powie, że to zasługa programów do obróbki zdjęć, co niekiedy jest prawdą lecz wówczas zdjęcia są nienaturalne i z daleka charakteryzuje je ten specyficzny „szlif” grafika. Tajemnica tkwi gdzie indziej a jest nią wypielęgnowana skóra!

O stan skóry powinniśmy dbać zawsze niezależnie od wieku, rodzaju wykonywanego zawodu czy okazji. Jeśli jednak przygotowujecie się do jakiejś szczególnej uroczystości powinnyście pamiętać, że sukcesem każdego makijażu nawet najbardziej minimalistycznego jest właśnie piękna, zadbana skóra.

Jeśli borykasz się z większymi problemami skórnymi typu: trądzik, blizny, zmarszczki, widoczny brak jędrności skóry, wówczas musisz zaplanować dłuższą terapie w gabinecie.

Natomiast u osób, u których problem jest mniej złożony wystarczy wykonanie 1-3 zabiegów pielęgnacyjnych lub zabiegu bankietowego bezpośrednio przed makijażem.

Specjaliści Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej rekomendują zabieg Cryolift firmy Filorga.

Zabieg rozpoczyna się delikatnym usunięciem zrogowaciałego naskórka, kolejno następująco po sobie wykorzystywane jest terapeutyczne działanie luminoterapii i krioterapii. Uzupełnieniem tych działań jest specjalistyczna linia kosmetyków Filorga wykorzystująca aktywne kompleksy:

  • NCTF – preparat zawierający kompleks witamin ( A, B, C, E, K) wzbogacony o minerały, aminokwasy, kwasy nukleinowe

  • DNA – kompleks biologiczny

  • Elastyna – na bazie czystej elastyny

  • Collagen – cząstki frakcjonowanego trójpeptydu kolagenu

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno odżywiona i napięta. Zmarszczki mimiczne są wygładzone i mniej widoczne.

Dzięki mocnemu nawilżeniu skóry makijaż będzie utrzymywał się na niej dłużej a aplikowane kosmetyki nie będą tworzyć efektu maski.

W Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej stawiamy przede wszystkim na jakość produktów dlatego makijaż wykonujemy selektywnymi kosmetykami do makijażu. Nasi wizażyści po dokonaniu analizy kolorystycznej dobiorą odpowiednią barwę kolorystyczną by mogły się Panie cieszyć nieskazitelnym makijażem do białego rana.

Serdecznie zapraszamy.

Katarzyna Klatka Kosmetolog

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej


Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86 Kraków

tel: 12-3-461-161, 882-11-88-90

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej