MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

ESTETI-MED - depilacja laserowa

ESTETI-MED - depilacja laserowa


 ESTETI-MED - depilacja laserowa zaprasza Państwa na nowoczesne zabiegi depilacji laserowej, laserowe zabiegi zamykania naczynek, mezoterapię igłową i mikroigłową oraz zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne, które pozwolą przywrócić piękno Twojej skórze. Nasi specjaliści wykonują zabiegi w komfortowo urządzonych  gabinetach,  wyposażonych w najwyższej jakości urządzenia do wykonania zabiegu, stosują najwyższej jakości sprawdzone preparaty. Dbają nie tylko o każdy szczegół zabiegu, ale również o Państwa samopoczucie. 

W ESTETI-MED na uwagę  zasługują zabiegi trwałej depilacji laserowej, które wykonujemy przy pomocy laserów Light Sheer i Vectus, uznawanych za najbardziej bezpieczne i skuteczne systemy przeznaczone do tego typu zabiegów.

Szukasz profesjonalnego  i sprawdzonego salonu kosmetologicznego, w którym będziesz mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie, bo wiesz że Twoja uroda  jest w rękach doświadczonych specjalistów? Dobrze trafiłeś, salon ESTETI-MED w Warszawie to najlepszy wybór,  my profesjonalizm łączymy z życzliwością. Zaproponujemy najskuteczniejsze zabiegi,  które pozwolą Ci poczuć się pięknie we własnej skórze!  Zaufaj naszym ekspertom i przekonaj się, że możesz wyglądać naturalnie, młodziej i piękniej.

Przyjdź do salonu ESTETI-MED – kompleksowo zdbamy o Twoją urodę

Kosmetologia

698 549 219
533 681 887

kontakt@esteti-med.pl

ul. Ogrodowa 7 (200 metrów od Al Jana Pawła II, Centrum), Warszawa

www.esteti-med.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-22:00

09:00-22:00

09:00-22:00

09:00-22:00

09:00-22:00

09:00-17:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie