MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

ESTETI-MED - depilacja laserowa

Iwona Wróbel - mgr kosmetolog, właściciel

Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych.
Specjalizuje się w laseroterapii, zamykaniu naczynek na twarzy, zabiegach przeciwstarzeniowych, peelingach chemicznych, mezoterapii igłowej oraz usuwaniu zmian skórnych metodą elektrokoagulacji.
Zawsze stara się zadbać o dobro klienta oraz wykonać zabiegi na najwyższym poziomie. Zawód to jej pasja, dlatego w to, co robi, wkłada serce i angażuje się w stu procentach. Dba o najwyższą jakość usług.


Kinga Bobko - Specjalista w zakresie depilacji laserowej, kosmetolog

Studia z kosmetologii ukończyła na Uczelni Społeczno - Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w depilacji laserowej z zastosowaniem lasera Vectus i Light Sheer. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dba o komfort klienta oraz jakość wykonanej usługi. Jest osobą dokładną, cierpliwą z pozytywnym nastawieniem do klientów.


lek. med. Sławomir Jędras - chirurg, specjalista medycyny estetycznej

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki oraz usuwaniu zmian skórnych. Zarówno w pracy, jak i w życiu, stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości, przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu. Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.


698 549 219
533 681 887

kontakt@esteti-med.pl

ul. Ogrodowa 7 (200 metrów od Al Jana Pawła II, Centrum), Warszawa

www.esteti-med.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09:00-22:00

09:00-22:00

09:00-22:00

09:00-22:00

09:00-22:00

09:00-17:00

nieczynne

Lokalizacja na mapie