MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

dr Andrzej Ignaciuk Medycyna Estetyczna

dr Andrzej Ignaciuk Medycyna Estetyczna


dr Andrzej Ignaciuk Medycyna Estetyczna

dr Andrzej Ignaciuk jest cenionym i doświadczonym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. W Polsce był pionierem tej nowej gałęzi medycyny i autorem pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej. Co więcej, dr Ignaciuk jest jednym z najbardziej znanych polskich lekarzy medycyny estetycznej na świecie.

Specjalizuje się w korekcji defektów estetycznych twarzy przy użyciu toksyny botulinowej (botox), wypełniaczy i kwasu polimlekowego oraz diagnostyce i terapii cellulitu, stosowaniu tkanek autologicznych oraz innych zabiegach anti-aging.

dr Andrzej Ignaciuk był pomysłodawcą, założycielem oraz przewodniczącym Sekcji Medyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Sekcja w 2010r. została przekształcona w Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, a dr Andrzej Ignaciuk objął funkcję prezesa. W tym samym roku został mianowany na stanowisko wiceprzewodniczącego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Był również vice prezesem UIME (Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej w Paryżu).

Największą w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej inicjatywą Towarzystwa jest corocznie organizowany Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród specjalistów wszystkich dziedzin.

Wykładowca i autor

Jest także założycielem i dyrektorem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, która funkcjonuje od 2002r. Dr Ignaciuk jest wykładowcą PSME PTL, Uniwersytetu Wysp Balearów w Hiszpanii, Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Szkoły Medycyny Estetycznej na Ukrainie, a jego książki i liczne publikacje są prezentowane podczas kongresów Medycyny Estetycznej na całym świecie. Jest współautorem pierwszego podręcznika do medycyny estetycznej w Polsce oraz redaktorem polskich wydań podręczników z zakresu medycyny estetycznej.

Wykształcenie:
Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublin
Wydział Medycyny i Chirurgii Uniwersytety Tor Vergata w Rzymie

Międzynarodowa Szkoła Medycyny Estetycznej w Rzymie

align=none

790 245 624

kontakt@drignaciuk.pl

Al. Róż 10/1, Warszawa

www.drignaciuk.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie