MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

dr Andrzej Ignaciuk Medycyna Estetyczna

Dr Andrzej Ignaciuk

Ukończył AM w Lublinie w 1982 roku, do 1987 pracował w Klinice Obserwacyjnej AM w Lublinie, zdał egzamin specjalizacyjny i od 1987 do 1998 r. przebywał w Rzymie. W 1992 r. ukończył Uniwersytet Tor Vergata w Rzymie i uzyskał tytuł doktora medycyny. W Rzymie ukończył 4-letnią Międzynarodową Szkołę Medycyny Estetycznej. W 1993 roku był jednym z inicjatorów powstania SME PTL. W 2002 roku inauguruje PSME PTL, której jest dyrektorem. Pionier medycyny estetycznej w Polsce, organizator kongresów medycyny estetycznej w Polsce. Współautor pierwszego polskiego podręcznika pt. ”Medycyna Estetyczna”. Redaktor polskich wydań licznych wydawnictw z zakresu medycyny estetycznej. Członek rad programowych wielu periodyków z tej dziedziny. Wykładowca: kursu medycyny estetycznej Uniwersytetu Wysp Balearów na Majorce, kursów doskonalących w zakresie medycyny estetycznej Rzymskiej Izby Lekarskiej, we WSOZ w Warszawie oraz PSME PTL. Pełnił funkcję wiceprezesa Union Internationale de Medicine Estethique. Aktualnie jest prezesem PTMEiAA, wiceprezesem Zarządu Głównego PTL oraz dyrektorem PSME PTL.


Dr Piotr Sznalewski

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu (1995). Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL (2005). Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, prądy elektryczne), głównie laserów w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej, szczególnie zastosowania w dermatologii i medycynie estetycznej skanującego lasera CO2 oraz lasera diodowego średniej podczerwieni ok. 1500 nm.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu laseroterapii i innych źródeł energii wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Autor publikacji poświęconych tej tematyce. Wykładowca i koordynator zajęć w PSME PTL, współorganizator Kongresów Medycyny Estetyczniej i Anti-Aging, seminariów i szkoleń, uczestnik kongresów zagranicznych. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, przedstawiciel Polski w European Medical Laser Association (EMLA).


Dr Krzysztof Kaczyński

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1995). Z wyróżnieniem ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL uzyskując tytuł Lekarza medycyny estetycznej. Posiada specjalizację z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Współautor rekomendacji Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Autor protokołów i główny badacz, wykładowca na międzynarodowych i krajowych kongresach (Rzym, Paryż, Tibilisi, Warszawa) z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii oraz trener na szkoleniach praktycznych. Autor ponad 20 publikacji, doniesień naukowych i badań z zakresu medycyny estetycznej.

W swojej pracy dąży do uzyskiwania naturalnych efektów, skutecznie łącząc techniki iniekcyjne (wypełniacze, komórki macierzyste, aminokwasy, toksyna botulinowa) z najnowszymi technologiami HI-TECH.


Dr n. med. Cezary Pszenny

specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Lipolizy „Network-Lipolysis”, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (1995). W roku 2004 obronił pracę doktorską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Autor wykładów i publikacji z zakresu medycyny estetycznej. Uczestnik licznych sympozjów w kraju i za granicą (Rzym, Monaco, Paryż, Dubaj, Bangkok).

Jest również wykładowcą Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PSME PTL). Autor wykładów i warsztatów szkoleniowych dla lekarzy na konferencjach naukowych medycyny estetycznej.


Dr Bożena Jendrysik

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej, flebolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Katowicach (1986), absolwentka Studiów podyplomowych w dziedzinie Kosmetologii. Certyfikowany lekarz Medycyny Przeciwstarzeniowej Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej (WOOSAM – World Society of Antiaging Medicine). Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Międzynarodowy Expert Technik APTOS® - w zakresie implantacji nici liftingujących. Szkoleniowiec w zakresie   stosowania lipotransferu, liposukcji, kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Posiada liczne certyfikaty z zakresu medycyny estetycznej, flebologii, dermatochirurgii. Wykłada i prowadzi warsztaty na kongresach  PTMEiAA  oraz Stowarzyszenia Lekarzy  Dermatologów Polsce oraz na kongresach zagranicznych w tym: IMCAS, AMWC, KOLKHIDA itp.


PROF. DR HAB. N. MED. WŁODZIMIERZ BARANOWSKI

specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie (1980). Tytuł naukowy profesora nauk medycznych uzyskał w 2000 roku postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Profesor zwyczajny nauk medycznych od 2004 roku. Od 2018 roku kierujący oddziałem Ginekologii Operacyjnej I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor ponad 200 prac i doniesień zjazdowych.

Główne dziedziny działalności zawodowej: ginekologia operacyjna w tym onkologia ginekologiczna, endoskopia ginekologiczna, uroginekologia – pełny zakres operacji w uroginekologii, a szczególnie w nietrzymaniu moczu (TVT, TOT) i korekty statyki narządu płciowego u kobiet; minimalnie inwazyjna chirurgia ginekologiczna (w tym minimalnie inwazyjne leczenie mięśniaków macicy) oraz endokrynologia ginekologiczna - zaburzenia płodności (współpraca z ośrodkiem leczenia niepłodności) i endokrynologia przekwitania.


790 245 624

kontakt@drignaciuk.pl

Al. Róż 10/1, Warszawa

www.drignaciuk.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

10:00-17:00

nieczynne

nieczynne

Lokalizacja na mapie