MedycynaEstetyczna.com.pl

Medycyna Estetyczna

Wyszukiwarka zabiegów

Medycyna Estetyczna

SkinClinic

Dr Monika Bujanowska

Lekarz chorób wewnętrznych, ekspert z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej (anti-aging), zabiegów Thermage, Ulthera. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W 2004 roku odznaczona dyplomem Lekarz Przyjacielem Kobiety.


Dr Maciej Łukasiewicz

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ekspert z zakresu medycyny estetycznej z wieloletnią praktyką w wykonywaniu nowoczesnych zabiegów anti-agingowych. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestnik wielu szkoleń, podczas których zdobywał wiedzę i doświadczenie.


Dr Jakub Brągoszewski

Lekarz chirurg, absolwent warszawskiej Akademii Medycznej. Asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego. W SkinClinic przeprowadza zabiegi modelowania sylwetki – posiada m.in. prestiżowy certyfikat szkoleniowy ośrodka medycznego firmy Human Med w niemieckim Birkenwerder koło Berlina, dzięki któremu należy do grupy najlepszych ekspertów w przeprowadzaniu zabiegów Body Jet w naszym kraju.


Dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej.Ukończyła studia medyczne na Akademii Medycznej w Warszawie. Pracując na stanowisku asystenta w CSKWAM (obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie) uzyskała I-szy i II-gi stopień specjalizacji zakresie dermatologii i wenerologii. W 2001 r. na Akademii Medycznej w Białymstoku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej pogłębiła w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTL, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Obecnie specjalizuje się w leczeniu chorób skóry oraz dermatologii estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzy-szenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti –Aging.


Dr Dorota Szostek

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Pracując w Klinice Chirurgii i Kardiochirurgii Dziecięcej uzyskała w 1997 roku I –szy stopień specjalizacji z chirurgii dziecięcej. Od 2006 zajmuje się medycyną estetyczną. Wiedzę z tego zakresu medycyny pogłębiła w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTL uzyskując w 2009 roku tytuł lekarza medycyny estetycznej. Ukończyła wiele zaawansowanych szkoleń dotyczących stosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy, volumetrii, a także wykonywania zabiegów takich jak Ulthera, Thermage, Fraxel. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging


Dr n.med Iryna Kozicka

Dr n.med Iryna Kozicka, starszy asystent Specjalistycznego szpitala Inflancka w Warszawie, specjalista z poloznictwa i ginekologii. Skonczyla Medyczny Uniwersytet w 1996 roku, nastepnie uzyskala specjalizacje w zakresie poloznictwa i ginekologii oraz stopien doktora nauk medycznych. Od 2003 roku pracuje jako starszy asystent w szpitalu Specjalistycznym Inflancka. Specjalizuje sie w problemach nietrzymania moczu u kobiet.Odbyla liczne szkolenia w kraju i zagranica,miedzy innymi kursy i staz w Austrii, w Zalzburgu, i w Niemczech, w Manhaim. Dwukrotnie odbyla szkolenie prowadzone przez znanego wloskiego specjaliste Nicola Zerbinatti w zakresie zastosowania lasera w ginekologii estetycznej.


Dr Grzegorz Kołodziejski

Lekarz dermatolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej (specjalista I stopnia dermatologii i wenerologii). Ekspert medycyny estetycznej, posiada wieloletnią praktykę w wykonywaniu zabiegów z zastosowaniem lasera. W SkinClinic przeprowadza m.in. procedury fotoodmładzania, usuwania przebarwień i zabiegów przy wykorzystaniu lasera typu Fraxel. Jest również ekspertem dermabrazji oraz dermatochirurgii laserowej.


Dr Anna Wasilewska-Byra

Dr Anna Wasilewska-Byra ukończyła kierunek lekarski na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz medycynę estetyczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2012 r. pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . Zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych dzieci i dorosłych. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach.


Żaneta Gadomska

Magister pielęgniarstwa, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz WSZKiPZ w Warszawie – licencjat kosmetologii estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie oraz w Klinice Medycyny Estetycznej.
Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji. W klinice asystuje przy zabiegach medycznych oraz sprawuje opiekę nad pacjentami.


SkinClinic

22 424 46 46
663 40 10 10

stawki@skinclinic.pl

ul. Stawki 4b, Warszawa

www.skinclinic.pl

godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09.00-21:00

09:00-18.00

nieczynne

Lokalizacja na mapie